Помогнете в избора на столче

  • 2 516
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 534
Понеже смятам то да е втора употреба , трябва да знам какво ми е нужно , за да пусна обява във форума .
Поли сега ще направи годинка и тежи почти десет килограма .
Столчетата в какви граници вървят , от колко до колко кг. имам предвид .

# 1
  • Мнения: 410
Купи си столче от 1г до 4 г. Седящо. Обикновено имат по 3 позиции за колана и 3 за приплъзване на самото столче към лягане. За задната седалка са. Ако нямаш колани отзад, от автоморга си купи ( личен опит )Най-евтините нови столчета са около 70 лв. На метро може и по-малко, ако имат промоция. Ако можеш да си го позволош, гледай да е ново. Ако не, поне да не е блъскано, счупено и т.н.

И ако смяташ наистина да го ползваш. слагаи бебо възможно най-скоро. За да свиква. Ако го оставиш да те мачка из колата, не е сигурно че ще стои мирно в стола.
Иначе е гот да си пътува в столчето. Така всички са спокойни.

# 2
  • Мнения: 160
Нашето  столче  е на Чиполино, ама не съм много доволна,  защото коланите са такива, че детето се  слага доста трудно. Моят съвет е,  като  тръгнеш да го  купуваш -  вземи  и  бебо и  пробвай  да го  сложиш  в  столчето  на място. Така  ще добиеш някаква представа за какво  иде реч.

# 3
  • Мнения: 245
Моето скромно мнение е, че ако столчето е марково, нямаш основания да се притесняваш дали на детето ще му е удобно.
 Да ме прощавт феновете на CHIPOLINO, BERTONI и пр. но продуктите им ( с малки изключения) са направени само привидно удобни - ми не може да си риташ коша на количката докато я караш, а за да я буташ ръцете ти да трябва да са с 10 см по-дълги и пр, но това е друга тема, малко се увлякох.
По-скоро трябва да съобразиш дали столчето ще ти пасне на седалката на колата - при нашето има голям луфт между седалката и облегалката на столчето, дори в най-прибраното положение, столчето отива много напред, крачетата на детенце също, а седящият на предната седалка трябва да се залепи за стъклото. Изобщо не предвидихме този момент като го купувахме, така че пробвай го на колата.
Успех

# 4
... Изобщо не предвидихме този момент като го купувахме, така че пробвай го на колата.
Успех
И моето мнение е такова. Тук при покупка на столчето винаги се мери дали пасва на колата. Ако не - модели бол.
За модел - мисля, че най-добре ще се чувства в такова, което е от 1 до 4 години (някои се водят от 0-4 години)

# 5
  • София
  • Мнения: 2 686
В Библиотеката с полезна информация на форума можеш да се информираш подробно. Успех в избора и безаварийно возене  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт