Mai4in dom - dr.Gunev

  • 2 972
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Zdraveite momi4eta!Terminat mi e april i imam namerenie da ragdam pri dr. Gunev v Mai4in dom.Molia ako skoro niakoi e ragdal pri nego da kage kakvi sa mu vpe4atleniata i kolko pari e platil. Mnogo 6te mi pomognete. Mersi!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 628
Аз раждах при него и съм много доволна, накрая тоновете на бебето падаха, но той направи всичко възможно и родих по-нормален начин (с епидурална, но държах да не е секцио), и както каза анестезиолога - "друг до сега да те е срязал 5 пъти". Е, накрая се наложи вакуум, но за мен беше по-добре от секцио. За парите - той няма тарифа, оставя на пациента да прецени, така че, решението е твое, аз избрах средностатистическа сума към онзи момент, не зная сега дали има "поскъпване", нали има инфлация Confused.

# 2
  • Мнения: 7
 Аз родих при д-р Гунев преди три години. Не сьм доволна. При него май е практика да се ражда с вакуум или форцепс. Аз родих уж нормално ,но лежах на етажа на секциото и акушерките ми обясниха,че моето раждане не било нормално след като се е наложила епизиотомия/операция на меките тъкьни/ Sadи форцепс!!Много сьжалявам,че не родих секцио ,защото бях по-зле от момичето в моята стая,тя ми донасяше детето аз не можех да стана от болезнените шевове. Другото е ,че Д-р Гунев е толкова сериозен и за времето през което ходех при него нито ведньж не се пошегува или усмихна. Такьв беше и при раждането,а си платихме доволно-600 евро,отделно марков алкохол и бонбони и скьпа писалка Rolling Eyes

С две рьце бих ти препорьчала Д-р Даниел Илиев- Шейново
ако искаш мога да ти дам тел. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 31
Интересно, и при мен д-р Гунев използва форцепс, а знаеха, че детето е голямо.

# 4
  • Мнения: 95
И аз родих и с вакуум, и с форцепс преди 4 г. Сега ще искам секцио и много се чудя къде да раждам, защото имам проблем с Майчин дом като такъв - и като условия, и като отношение, да не говорим за вътрешноболничната инфекция, с която лежах после 1 м там. Иначе съм с прекрасни впечатления от Гунев и по време на първата ми бременност и раждане, и сега, когато имах проблеми, чудесен лекар и човек е за мен!

Общи условия

Активация на акаунт