Мечта за хоби - убиец!

  • 2 347
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 585
Случвало ли ви се е? Не за професионален, а за любител.
На мен ми се е случвало. Не за пари.
Да съм що годе материално осигурен, да житкам Москвич 408 направен на пикап,
със зимни гуми Вида, с оръжие под седалката. Да звъня на звънеца с цевта на пушка помпа.
Ето, сега го искам - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=260992.new#new

# 1
  • Мнения: 516
Не. Разчитам на по- цивилизовани методи.

# 2
  • Мнения: 2 716
Не разбрах кого искаш да убиваш?
Винетката ли?
Мечтаех си да мога да убивам с поглед. Нещо като Горгоната. Или поне "вцепени се" да мога да правя.

# 3
  • Мнения: 1 092
ОО ДА!!!
Много пъти!
но!
уви,разчитам и аз на цивилизованите методи.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Точно днес това е единствената ми мисъл! Close
Някой е гепил якето на щерката от класната стая! Майтап или кражба не ме е грижа особено!
Бясна съм!

# 5
  • Мнения: 17 407
Не ми се е случвало май...
Обаче не е трудно да осъществиш мечтата си, Вълчо.

# 6
  • Мнения: 4 585
Има ЗИХУ /закон за интеграция на хора с увреждания/, има и ППЗИХУ /правилник за прилагане на закона за интеграция на хората с увреждания/. Какво друго трябва за цивилизовано решение?
Веднъж социален работник е решил, че имат право, след два дена решава, че няма.
Не искам да го трепя тоя работник, искам да му задавам въпроси и да получавам отговори. Да не питам като журналист или прокурор, а като човек, не търпящ уклончиви отговори и мълчание.
Колко струва една винетка?

# 7
  • Мнения: 157
Защо точно с москвич?
БМВ и помпа повече ще ти отиват и ще имаш повече преднина.

# 8
  • Мнения: 6 167
егати държавата  #Crazy

# 9
  • Мнения: 4 585
Направо! Моя позната, българка, в Испания, без да подава никакви документи при това, по време на прегледите на детето, идва при нея жена, представя се като социален работник и и казва, госпожо, детенцето ви наистина има проблеми, вие като майка на три деца имате право на безплатни учебници и обучение на трите деца. При това тя не е испанка, забележете.
Тука на книга Масларова размахва някакви права пред ЕС, обаче тъжна ти майка като дойде ред примерно да си вземеш осемтях лева месечно за транспорт.
Същата работа и в НЗОК - о, да, имат право българите на свястно лечение, даже и в чужбина.
Само че Цвети почина, докато родителите й събират пари. По бързо тия от НАСА решават кой ще лети, тия от НЗОК влачат.

# 10
  • Мнения: 6 167
ми да я залепи тая винетка и да им каже да дойдат да си я отлепят боклуците му с боклуци.

# 11
  • Мнения: 1 080
При мен вече не е мечта , а живо намерение .Особено ми се прииска да взривя общинския съвет на Фонд за лечение на деца ,дето върнал 700 000 в бюджета , докато четири деца чакат височайшите , подчертавам с голямо Ч - Членове се наумуват .
Даа и за децата с алергия щяха мляко да отпуснат - на кукуво лято .

# 12
  • Мнения: 2 070
Искало ми се е да. Да въоръжа майките на наркоманите и да им дам координаторите на дилърите, замесените полицаи, та чак до Бат Бойко. Представяла съм си и филм, като на Тарантино, по подобен сценарий, но действието се развива на Балканите, всички измират мъчително един по един и чак накрая се разбира, че добрите майчици са зад дулото...с перфектна игра на вички перфектни изтрещели холивудски и балкански актриси, голяма банда изтрещели майки, жени, сестри и дъщери на наркомани...

# 13
  • Мнения: 7 109
Има и закон за пътищата - там пише, че на инвалидите им се полагат винетки при определени условия.
Колата трябва да бъде собственост на инвалида или СИО също така, Вълк.

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Искало ми се е.
Обаче няма да ми остане време за нищо друго.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт