възможно ли е да съм бременна?

  • 4 919
  • 51
  •   1
Отговори
здравейте момичета!

малко съм отчаяна и ви моля за съвет. последната ми менструация бе на 21 декември, цикълът ми по принцип е точен 28 дневен. На 10 януари се скъса презерватива и на 11тия час пих ескапел. няколко дена след това вече съжалявах. на първия ден от закъснението си направих тест за бременност и приятелят ми заяви, че иска да си гледаме бебче. тестът бе отрицателен, но оттогава до сега все още не ми е дошло. дали закъснението (до момента е точно 1 седмица) се дължи само на хормоналната бомба (ескапел) или има надежда и да съм бременна?

# 1
  • Мнения: 147
Дали си бременна не знам, но ако желаете бебе, искрено се надявам да си бременна  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 585
Няма как мила ние да ти кажем дали си бременна... Щом го искате ти стискам палци да СИ бременна!

# 3
Възможно е и да си бременна може също така да е от хапчето което си пила.Върви на лекар купи си тест ако не ти доиде до седмица или се направи кръвен тест.Всеки това ще те посъветва.Тук не можем да гадаем прочети все пак преди да попиташ тук има много теми такива .

# 4
  • Мнения: 2 270
Първо - няма как ние да ти кажем дали си бременна или не!
Второ - не искам да те обезнадеждавам, но при цикъл 28 дни - овулацията ти е около 14-ия ден, а при вас белята е станала на 21-вия ако не ме лъжат сметките!
Трето - решението да имаш дете е сериозно!

Успех

# 5
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Значи имаш 7 дена закъснение. Направи си тест. Вече трябва да покаже.

# 6
  • Мнения: 1 817
Здравейте! Hug
Надявам се, че няма да се сърдите, ако и аз ви задам същия въпрос! Wink
Само че при мен положението е следното... Crazy
Последният ми цикъл беше на 5ти декември. По принцип не ми е съвсем редовен, но чак такова закъснение не съм имала! През последния месец сме се "пазили" само чрез "прекъсване на половия акт" Blush... Правих си 2 теста тази седмица и те бяха отрицателни.  Whistling Нямах и никакви типични симптоми, но от вчера се чувствам все едно ще ми дойде. А не ми идва  newsm78 ?!? Забравих да кажа, че от известно време имам някакво бяло и течно течение без мирис. ooooh!
Мисля в понеделник да отида на гинеколог, но исках преди това и от вас да чуя на какво мнение сте! Благодаря ви предварително!  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 35 819
Направи кръвен тест./ЧХГ/
Може да си бременна, може и да имаш някакъв хормонален проблем /липса на О., късна О. и т.н/
50:50

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Дали си бременна не знам, но ако желаете бебе, искрено се надявам да си бременна  Hug
Peace

# 9
  • Мнения: 668
възможно е да си бременна,но може и да ти закъснява от самото хапче което си пила.те имат такива странични действия

# 10
  • Мнения: 1 817
Аз не съм пила хапчета! Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 946
ZiMa, прилича ми на бременност най-вече, заради чувството, че ще ти дойде, пък не ти идва, както и бялото течение... Но пък имаш отрицателни тестове, което е объркващо..
Дано се окаже най-доброто за теб!  Praynig

# 12
  • Мнения: 49
Zima аз имам същите усещания като теб, но  не идва  Praynig
вече 4 дни закъснява утре отивам за тест.
Но има нещо което ме притеснява имам някакво особено течение с по особена миризма  Embarassed
Четох в форума че може да се развие гъбична инфекция заради самата бременност, но може ли толкова рано??  newsm78 Имах розово зацпване на 19-ти даже си мислех че ми е дошъл Ц. по рано  Shocked но беше само еднократно и до там от тогава нищо. Започвам да се плаша вече и то заради въпросното течение. Моля ви посъветвайте ме. Че ще се ходи при доки е ясно каквото и да покаже теста, но чак края на седмицата  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 551
ZiMa не искам да те отчайвам,но и аз като тебе ми закъсняваше и си направих няколко теста но всички бяха отрицателни накрая след 3 седмично закъснение лелката дойде.Все пак ти стискам палци. Peace

# 14
  • Мнения: 1 817
За мен не е проблем, ако не съм бременна! Peace Ние все още не работим по въпроса, а се пазим, ако това нашето пазене може така да се нарече  Laughing ... Но искаме бебе и няма да се разсърдим, ако е станало  Wink ! Мен просто ме побърква това чакане  Whistling и незнание дали или! А гинеколожката ми може да ме приеме чак в сряда сутрин, за когато си записах час, разбира се Grinning .

Общи условия

Активация на акаунт