Стоматолог с рентген в района на х-л Плиска

  • 6 080
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Момичета,
ако знаете къде мога да отида да си направя рентгенова снимка на зъб в района на Плиска - кажете!
Имам почти двумесечно бебе, но през деня го гледам сама, тати се връща към19-20часа и още не съм толкова мобилна....
Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 790
Не знам дали все още те интересува, но знам че правят снимки в един блок близо до кръстовището на Шипченски проход и Коперник. Мисля бл.251, ако те интересува пиши да ти обясня подробно.

# 2
  • Мнения: 27 524
Да, там има лаборатория и действат бързо. Пряката вдясно, вървейки към Шипченски проход, на партера, има си чакалня и става веднага.

# 3
  • Мнения: 25
Момичета, благодаря!
Утре ще отида да се снимам!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 423
Много благодаря и на мен ми е много полезна тази информация. Искам да ви попитам за хирург-стоматолог около Плиска. видях, че има един в 22-ра поликлиника. Някой има ли впечатления от него,мисля, че се казва Д-р Калев. Трябва да ми вадят мъдрец и бих искала да ми препоръчате добър стоматолог-хирург.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 866
Много благодаря и на мен ми е много полезна тази информация. Искам да ви попитам за хирург-стоматолог около Плиска. видях, че има един в 22-ра поликлиника. Някой има ли впечатления от него,мисля, че се казва Д-р Калев. Трябва да ми вадят мъдрец и бих искала да ми препоръчате добър стоматолог-хирург.

http://www.multimplants.com/contacts.php

Общи условия

Активация на акаунт