problemno zabremenqvane

  • 4 376
  • 6
  •   1
Отговори
zdraveite na vsi4ki v tozi forum  :hug:az imam problem s zabremenqvaneto i mislq 4e ako si go spodelq s vas bi mi oleknalo i bihte mi dali nqkakvi saveti blagodarq predvaritelno na vsi4ki koito 6te mi pi6at

# 1
  • Мнения: 750
Напълно ти съчувствам и си представям какво ти е. Не знам какво да те посъветвам, виж тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?board=9.0, мами със сходни проблеми  Peace
Пожелавам ти всичко да се оправи Simple Smile

# 2
bihteli mi kazali ne6to pove4e za doktor dimitrova ot pe6terska bolnica v plovdiv

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516

a.velcheva  ти е дала линк към проблемното забременяване.
Хубаво е да пишеш на кирилица Peace

# 4
  • Мнения: 197
Здравей аз също имах проблем с забременяването или по точно с износването на бременноста преди да забременея имам два спонтанни аборта след което застои около три години ходех по лекари и всички казваха че няма проблем само трябва да се успокоя но аз не можех да се успокоя всеки месец чаках две чертички но до като се появиха тези чертички минах през голям ад . реших да започна работа и го сторих не обръщах внимание кога трябва да ми идва кога е овулациятаспрях да посещавам лекарите и да хвърлям пари на вятъра изобщо не мислех кога и как ще забременея и дали ще забременея до деня в който се прибрах от работа и установих че ми закъснява с две седмици отидох до аптеката купих си тест и сама не повярвах седях в банята и гледах двете чертички около 15 ет минути прибра се мъжа ми и аз показвам теста а той казва сигурно има грешка прекалено е хубаво за да е истина и така до следващата сутрин като направих другия тест и той беше положителен .И сега съм вече в деветия месец и чакам да видя моето мъничко съкровище и да му се радвам много  . Аз миличка ще ти дам следния съвет ,не мисли постоянно за това насочи вниманието си към нещо друго върши нещо приятно не се ядосваи за щяло и нещяло остави нещата така както са за около година и ако тогава няма резултат вече търси помощ от лекарите .Желаяти много щастие и скоро да се похвалиш с две чертички успех от мен  Hugи всичко най хубаво  Hug  bouquet

# 5
  • Мнения: 188
Не пишеш какъв ти е проблемът със забременяването - ходила ли си на лекар или просто дълго време пробвате и не става?Много често проблемът е психологически.Ние близо три години се опитвахме да имаме деца и вече бяхме решили, че имаме проблем.Говорих с гинеколог и той ми назначиха хормонални изследвания на мен и спермограма на мъжа ми.Хормоналните изследвания се провят на определен ден след менструация - но на мене така и не ми дойде - бях бременна.Не можех да повярвам, че след толкова години просто се случи.Така че ти желая много късмет и просто се успокой, ако нямаш сериозен проблем ще дойде времето на двете чертички.

# 6
  • Мнения: 1 951
Най-добре е да пишеш в Проблемното забременяване. В седмичната тема можеш да споделяш как се чувстваш, а освен това ще получиш много добри съвети какво да предприемеш. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт