Диета

  • 1 201
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Здравейте момичета.Темичката може да е малко банална,но и аз съм една от вас ,,Искам бебе,,!!!Миналата или по миналата седмица в ,,Часат на мама,, по бтв са имали гостенка,която е правила 3год. опити да забременее,но не ставало!След което направила следната диета:плодове,чай и мед-и същия месец забременяла!Значи моето запитване е-ако някоя от вас го е гледала да ми каже дали ми е предадено вярно,защото аз не съм го гледала!И още един въпрос-според вас възможно ли е да е вярно това с диетата!
Мерси предварително за всички отговори!!!!! Hug

# 1
  • Мнения: 7 716
Ако това беше вярно форумът "Проблемно забременяване" нямаше да съществува.

# 2
  • София
  • Мнения: 586
Най-вероятно е бил психологически проблема и мацките успокоявайки се са забременявали... При сериозни проблеми или пречки няма как да помогне... да оставим че това е и вредно...

# 3
  • Мнения: 1 335
Не вярвам, че е забременяла, защото се е подложила на диета ...
Правите и опити за бебе? Ову засичаш ли?

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
все пак с диета се пречиства организма, знаеш ли може да е помогнало  newsm78

# 5
  • Мнения: 304
Извинявам се, ама това звучи малко като - подскачах на един крак и в същия месец забременях - тва е тайната. И сега изведнъж гледаш как всичките сме заподскачали на един крак.
Винаги съм се чудела как мацки, които се опитват да забременеят се подлагат на диети. Не че нещо, но всички винаги казват колко е важно спокойствието. Диетата както и да е направена е стрес за организма и на мен не ми се връзва с идеята за спокойствие. В същото време съм пределно наясно, че хранителния режим е важен, необходимо е и пречистване на организма...на известно време. Необходимо е да има балансирано хранене. Просто не мога да си представя как това става накуп - диетата и бебето.
Извинете ме ако звуча рязко. Вярвам в ползата от хранителния режим, наистина. Примерно, аз знам, че искам да отслабна, искам да ходя на фитнес, искам да имам правилен хранителен режим, обаче ако забременея? А това искам много повече от това да си влизам в дрехите от преди 5 години. И ме е страх да отида във фитнеса, да не се окаже, че е станало и аз ще го повредя. Диета не искам да започвам - щото току виж се оказало, че това пречи. В крайна сметка ако сте запознати с идеята за лечебното гладуване - в някои случаи организма така започва да черпи от собствените си ресурси, че е възможно да спре менструацията изобщо... Какво остава за забременяването.
Сори за офтопика - по темата, не съм гледала предаването, казаха ми за идеята и всъщност знам това, което и ти. Направи ми впечатление, в интерес на истината, но страдам от горепоменатите съобръжения по въпроса.
Във всеки случай успех с начинанието!

# 6
  • Мнения: 143
Значи аз не знам колко е вярно просто попитах дали е възможно,но аз ще пробвам Embarassed пък да видим кво ще стане!
http://www.mamaibebe.com/?id=67
Намерих това!

# 7
  • Мнения: 199
Predavaneto moje da go gleda6 na zapis v neterra.tv tam ima zapisi na mnogo predavania uspeh ti jelaia

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ако това беше вярно форумът "Проблемно забременяване" нямаше да съществува.
Успех все пак Peace

# 9
  • Мнения: 945
Знам, че диетата помага, когато имаш кистозни яйчници. Най-важното е да се разбере причината за незабременяването. Ако при някоя кльощава булка, която няма мензис от недояждане се прави диета, ефектът ще е точно обратен. Хормоните също много се влияат от храната.

Общи условия

Активация на акаунт