билките за отслебване на д-р Лозанов?

  • 775
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 698

 Извинявайте, ако темата я има, но не я открих. Чувала съм за едни билки за отслабване на д-р Лозанов. Няколко души твърдят, че имат чудесен ефект. Доколкото знам обаче, на нея няма етикет със състав. Това ме прави недоверчива. Иска ми се да събера повече мнения по този въпрос. Ако сте я ползвали, споделете!  Simple Smile Ако сте си купували такава, виждали ли сте сертификат?

# 1
  • Мнения: 1 432
Първо цонка, полсе този доктор......много билки станаха  Crazy няма ли в нета информация? Сори ,4е се намесвам в темата ти бе з да знам нищо   Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 950
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183311.0;all
Тука пише за тази билка - прочети всички мнения - има и за и против, и си реши сама дали си заслужава да я пиеш. Аз съм я пила преди няколко години , имаше резултат, но не беше кой знае колко впечатляващ, т.е. такъв какъвто не бих могла да постигна с режим и без билка. След известно време  реших пак да я пия , но тогава нямах никакъв резултат. Сега не бих я пила като се замисля, че никъде не пише състава на това, което е вътре, а за сертификат абсурд да има. Ако междувременно въпросният "доктор" си е извадил сертификат се извинявам, но не ми се вярва да има такъв. А по-гадно нещо на вкус не съм пила.

Общи условия

Активация на акаунт