Препоръчайте ми принтер...

  • 3 507
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
 Препоръчайте ми принтер,скенер и копирна машина в едно. Искам,когато разпечатвам картинки за оцветяване да не се размазва мастилото при рисуване с флумастри на водна основа. Предполагам,че в такъв случай трябва да е лазерен. Също така държа да е цветен,за да може да се разпечатват и снимки и по-възможност не много скъп  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 18
Canon MP210 - мултифункционално устройство,  цветен  мастилено-струен принтер има скенер и копир, има функция за снимки 10/15, но още не съм я ползвала понеже ми е от няколко дена.
Техномаркет Люлин- 149лв. доволна съм!

# 2
  • Мнения: 2 891
Преди да купиш каквото и да е било, поинтересувай се за цената на консумативите. Някои машини са много евтини, но после тонерите и барабана ти късат джоба.

# 3
  • Мнения: 1 080
Преди да купиш каквото и да е било, поинтересувай се за цената на консумативите. Някои машини са много евтини, но после тонерите и барабана ти късат джоба.
Peace Peace Peace
Попитай също колко копия можеш да направиш с едно сменяне на касетата!!!
И друго - май не си струва да си взимаш мастилено струен. По-добре си вземи лазерен, но там цената е около 800 лева.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ценни съвети си получила от jj okocha и stefinka... Остава да ги послушаш.
Ако все още се чудиш, ето ти сайт: www.bultoner.com

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
Аз имам HP Photosmart C 3180. Консумативити са към 30лв, но за брой на копия ще те излъжа. Другото, което ми харесва е, че има слотове за карти.

# 6
  • Мнения: 2 891
Има едни малки принтерчета на НР. Струват 89 лв., мастилената касетка изкарва 4 плътни копия и край. после, касетката струва 100 лв. По изгодно излиза да си купиш нов принтер направо  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 170
 Благодаря за отговорите,но още много се двоумя какъв да взема. Много исках да си взема цветен лазерен принтер,но са страшно скъпи,особено комбинираните,тръгвам по магазините и на място ще преценя.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 079
А защо не вземеш на изплащане?   newsm78
Така аз си купих скенер, копир, лазерен принтер Canon. Засега се държи страхотно.   Peace  Консумативите за черно-белия копир и принтер са около 100 лева за зареждане на тонер касетата.

# 9
  • София
  • Мнения: 39 718
ilenkata моя го купихме от Мултирама на Славейков. Погледни в този магазин, има доста голям избор.

# 10
  • Мнения: 1 322
Нашия е 3 в 1 на Самсунг, но не е цветен. Доволни сме.

# 11
  • Мнения: 8 505
Canon MP210 - мултифункционално устройство,  цветен  мастилено-струен принтер има скенер и копир, има функция за снимки 10/15, но още не съм я ползвала понеже ми е от няколко дена.
Техномаркет Люлин- 149лв. доволна съм!

Спряхме се точно на този преди време.Спешно ми трябваше цветен принтер и скенер,а не ни се даваха повече пари в момента.Нямам никакви оплаквания по отношение на качеството.Но:

Преди да купиш каквото и да е било, поинтересувай се за цената на консумативите. Някои машини са много евтини, но после тонерите и барабана ти късат джоба.

Това е абсолютно вярно!Една цветна мастилница (155 страници при 5% запълване) и една черна (355 пак при 5% запълване) струват близо 75лв.Има и по-малък вариант мастилници,двете са общо около 50-55лв,но с тах се набутваш още повече.
Така че моят съвет е ако наистина ще използваш принтера,вземи си лазерен.

# 12
  • Мнения: 1 170
 В крайна сметка реших да си купя два принтера  Simple Smile  Един цветен мастилено-струен,3 в 1- скенер,принтер и копир и един лазерен черно-бял. И двата са HP.  За сега съм много доволна от избора си, благодаря за съветите   bouquet

# 13
  • Мнения: 1 426
аз съм с Канон 3 в 1 МP160 просто и обикновено, но върши работа , защото се убедих че колкото повече екстри има едно устройство толкова повече пари даваш и повече се разваля, и въобще не е вярно, че само с оригинални консумативи работи, досега 3 пъти съм зареждала цветната и черната глава

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 19:35 от 3m

# 14
  • Мнения: 1 712
Моят е такъв

 МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО УСТРОЙСТВО- ПРИНТЕР, КОПИР, СКЕНЕР- РЕЗОЛЮЦИЯ 9600 X 2400 DPI- ДИРЕКТЕН ПЕЧАТС 7.6 CM ЦВЕТЕН LCD- ТЕХНОЛОГИЯ НА ПЕЧАТ INKJET С 5 FINE МАСТИЛА 1PL MICRO-NOZZLES- ПЕЧАТ БЕЗ БЕЛИ ПОЛЕТА ВЪВ ФОРМАТ 10Х15 СМ.- АВТОМАТИЧЕН ДВУСТРАНЕН ПЕЧАТ- СКОРОСТ НА ПЕЧАТ- 29СТР./МИН ЧЕРНО,- 15 СТР./МИН.ЦВЕТНО- СКЕНЕР FLATBED, A4, 2400 X 1200 DPI , 48-BIT DEPTH, ZOOM 25 - 400% IN 1%- ИНТЕРФЕЙС USB 2.0, PICTBRIDGE, СЛОТ ЗА КАРТИ- ВХОДЯЩ КАПАЦИТЕТ 150СТР- ДИРЕКТЕН ПЕЧАТ ВЪРХУ CD
Коплектът пълнители струва 100 лв.

Общи условия

Активация на акаунт