изненада,касаеща пола

  • 3 773
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
мацки, аз адски много искам мома да родя. в 8г.с. съм и няма кака да разбера пола! но не искам и да чуя за момче! таткото се притеснява,че, ако се роди момче,няма да го обичам толкова!
цял живот съм искала момиче!!! ами ако верно се роди момче?!?
има ли и други такива като мене,които много са искали да е момче/момиче, пък то се ражда от другия пол?!?
знам, кво ше ми кажете - квото се роди,няма значение,важното е да е живо и здраво!
ма аз искам мома...

# 1
  • Мнения: 4 621
Не мисля, че ако е момченце ще го обичаш по малко.
Аз също много исках момиченце, но докато все още не знаех пола бях сигурна, че каквото и да е ще го обичам много Heart Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 6 965
Винаги съм искала момиченце, родих момченце да ми е живо и здраво, обичам го повече от всичко на света. Част от разсъжденията ти са странни, надявам се да си на 18 год.!

# 3
  • Мнения: 1 586
Как няма да го обичаш ?Това е твоето дете,носила си го до сърцето си 9 месеца,усещала си как живее в теб,пънала си се да го раждаш а когато го видиш повярвай ще го обикнеш от първият миг ,каквото и да е!Аз в началото исках момиче но сега честно ти казвам не мога да си предствя да беше момиче ,толково си обичам момченцето ,че .....................просто не мога да го опиша!

# 4
  • Мнения: 357
то роди ли се, каквото и да е, като си е твое най-много ще си го обичаш на света ... може сега да имаш такива разсъждения - пиши като ти напредне бременността или като родиш и ще видиш как тези неща ще са отишли мнооого назад и хич няма да ти пука за пола  Peace

# 5
  • Мнения: X
Хахаа, чакай да го усетиш пък да те питам, а като го видиш ще ми го дадеш ли, ако не ти хареса  Mr. Green
Аз много исках момче, родих момиче - толкова я обичам, толкова се радвам, че е момиче, че се надявам и за второто, ама още не сме категорични какво ще е. Спокойно - каквото и да е, щом го видиш, че си сигурна, че това е най-прекрасното дете на света.

# 6
  • Мнения: 3 157
Не че се заяждам,но преди 2дни пусна почти същата тема и мамите ти обясниха, че ще го обичаш без значение пола,ЗОДИЯТА или от кой футбулен отбор е!!!!!Защо пак?Останах и с впечатлението,че каквото и да ти отговорят не ти пука особено...почна да се сърдиш защо никой не ти бил обърнал внимание на името с което си се регистрирала и тем подобни щуротии.....Ако не ти е трудно-обясни каква е целта на задачата пред ден-два да пускаш една и съща тема,и то при положение,че отговора ти е ясен? Thinking

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 240
И аз и татито искахме момиченце, но ни се роди едно сладко момченце, което обожавам!  Wink

# 8
  • Мнения: 363
Не че се заяждам,но преди 2дни пусна почти същата тема и мамите ти обясниха, че ще го обичаш без значение пола,ЗОДИЯТА или от кой футбулен отбор е!!!!!Защо пак?Останах и с впечатлението,че каквото и да ти отговорят не ти пука особено...почна да се сърдиш защо никой не ти бил обърнал внимание на името с което си се регистрирала и тем подобни щуротии.....Ако не ти е трудно-обясни каква е целта на задачата пред ден-два да пускаш една и съща тема,и то при положение,че отговора ти е ясен? Thinking

съжалявам! Rolling Eyes
права си! и не го приемам като заяждане!
как мо же да си изтрие тая тема? знаеш ли?

# 9
  • Мнения: 363
още веднъж се извинявам, но е ужасно да чакаш дете и да имаш гадното чувство,че, ако е момче,няма да го обичаш толкова!

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Така мислиш сега, почакай да се роди. Повярвай няма да ти пука за пола.
Стига сте мислили за щуротии!!!
Леко бременеене Peace

# 11
  • Мнения: 478
Исках момиче, а имам момче. Идва един момент в който се надяваш бебето да е живо и здраво и въобще няма да ти пука за пола.
Обичам си го много (но все още си мисля, че ако имах момиче щях да я обичам повече) ако имам момиче някой ден ще си отговоря на въпроса.

# 12
  • Мнения: 4 111
още веднъж се извинявам, но е ужасно да чакаш дете и да имаш гадното чувство,че, ако е момче,няма да го обичаш толкова!

Казваш, че си 8 г.с., аз в 9 г.с. разбрах пола на детето ми, ако ти разбереш пола и е момче - какво, ще абортираш ли?  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 454
Не се притеснявай, в момента идея си нямаш какво ще изпиташ към бебето, когато го видиш и още повече след няколко месеца. Аз много исках момиче и когато разбрах, че ще имам момченце спрях да искам девойка. Какво да ти кажа - вече почти една година откакто се е родил и вече даже бях забравила, че съм искала момиче.
Не го мисли толкова дали ще е момиче или момче, а по-скоро си пожелай да ти се роди едно здраво и хубаво бебе, защото това е най-важното. Лека бременност.

# 14
  • Мнения: 478
и аз се чувствах така, даже като ми казаха в четвъртия месец - "момче е" казах на баща му - "ти ще си го гледаш, аз не исках момче ти искаше"
После започнаха контаркции, проблеми, чудесии ... и само се молих бебо да е добре да мога да го износя и въобще не ми пукаше за пола. ютъй че спокойно и други са минали през това.
Даже като се роди ми се стори много грозен  Simple Smile ама сега ми се струва доста хубав

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 11:28 от siana_

Общи условия

Активация на акаунт