Интериор на магазин?

  • 6 848
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472
Става въпрос за магазин за дрехи. Искам нещо модерно,ефектно,изчистено. Напоследък ми прави впечатление че се боядисват черни стените.

# 1
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Относно цветовете мога да ти кажа да избягваш черното в магазин. Преди години ходихме на обучение в Англия точно по темата как да направим един магазин приветлив за клиента и съответно предразполагащ да си остави парите в него. Това, което научих за черното е, че не е особено удачно защото е тежко и създава леко объркване у клиента, а съчетано с лошо осветление или някакви сенки създава асоциация с гробищно настроение и трябва по принцип да се избягва. Съвсем друг е въпроса, ако го използваш като някакъв акцент, тогава има много силно влияние.

# 2
  • Мнения: 824
Не бих заложила на бял под.Много бързо се замърсява и като е дъждовно времето,а и не само трябва да забърсваш пред клиентите.Или ти се налага да отговаряш на въпроса"Извинете,работите ли?"
Мисля,че сиво е най-удачно.
Моите шефове често съдействат на хора,които желаят да направят нов магазин.Имат няколко варианта,които могат да ти предложат,безвъзмездно.Ако искаш ,пиши на лични.Ако имаш желание ще ти дам адреси на наши магазини,за да погледнеш за какво става въпрос.

# 3
  • Мнения: 1 417
Зависи какъв клас дрехи ще продаваш. Ако са по-скъпи на магазина му отива да е изглежда по-лъскаво и по -тежко, ако пък са евтини ще стресираш клиентите с такъв вид. За да го направиш в черно трябва магазина да е просторен, защото черното стеснява пространството или пък да сложиш много огледала, защото пък те оптически разширяват, подходящото осветление също е много важно. За мен един от най-стилните магазини е този на D&G в Милано, изцяло в черно, ще потърся снимки имах и на Кавали сниман и още доста. В София скъпите магазини също следват тази тенденция - B52, Catwalk. Според мен интериорен дизайнер може да ти даде верния съвет.

# 4
  • Мнения: 794
Можеш да залепиш тапети има толко красиви вече на пазара..

Богат избор от различни стилове - моежш да подбереш това, което импонира на магазина  Wink

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Става въпрос за магазин за дрехи. Искам нещо модерно,ефектно,изчистено. Напоследък ми прави впечатление че се боядисват черни стените.

Казват, че Красимир Капитанов е един от най-добрите. Той прави интериора на магазина на моя приятелка на Александровска, може да погледнеш - "Fashion House".

Напоследък ми прави впечатление че се боядисват черни стените.

Чак вчера ми направи впечатление, че "Ниа Дорадо" стените са черни.

# 6
  • Мнения: 472
Миленика  "Fashion House" в горната част на Александровска ли е? Новия магазин на мястото на немските стоки(ТСМ) ли е?

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Миленика  "Fashion House" в горната част на Александровска ли е? Новия магазин на мястото на немските стоки(ТСМ) ли е?


Да Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Какви дрехи ще се продават? Каква ще е клиентелата? Каква покупателна способност ще има?

Тръгни от отговорите на тези въпроси, за да можеш да адресираш правилно визията на магазина.

Общи условия

Активация на акаунт