Детето ходи твърде често по голяма нужда

  • 1 200
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте, имам нужда от съвет.
Детето е на 2 години и 2 месеца, яде от детска кухня.
Забелязах, че ака твърде често. Не е рядко. Вчера например за целия ден и се събират 7 пъти.
Според педиатъра нямало нищо тревожно, но все пак се притеснявам.
Някакви съвети?

# 1
  • Мнения: 1 712
Според мен също няма нищо тревожно щом няма разтройство.Просто детето има редовно стомахче.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 573
Може би наистина не е страшно, щом лекарката е казала така.
А от колко време е така? Или не всеки ден? Да не би определени храни да го провоклират?

# 3
  • Мнения: 1 030
Дъщеря ми сега ака по 3 пъти на ден, но доскоро акаше по 5-6 пъти. Не е имала проблеми от това.

# 4
  • Мнения: 5 393
Много добър метаболизъм.Иво също има дни, в които се изхожда по 4-5 пъти.
Ако все пак си притеснена, пусни едно изследване на акото.

# 5
  • Мнения: 122
Синът ми е така понякога ходи по 4-5 пъти, но не по-малко от 3 пъти на ден. И аз се консултирах с педито, даже изследвания пуснахме за глисти, но всичко си беше ок. Док. каза, че просто има добър метаболизъм.

# 6
  • Мнения: 2 837
И Румен рядко се изхожда по-малко от три пъти на ден. Аз се бях притеснила малко, тъй като ни предстоеше операция, а тогава тр да е напълно здрав, та го изследвахме. Нищо му нямаше. По принцип напоследък му давах мандарини, чай с мед, те действат разхлабващо също. Ако акото не е рядко и зелено, с кръв и слуз, не би трябвало да е проблем. Ако искаш все пак, направи му оризова вода да пие малко вместо водичка - поне няма да навреди и избягвай разхлабващите храни, за да видиш ще има ли промяна.

Общи условия

Активация на акаунт