AVON само за представители - КАМПАНИЯ 02 -Тема 23

  • 26 586
  • 544
  •   1
Отговори

Анкета

На каква сума бяха поръчките ви в кампания 02

Опции:

  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022


Реших в началото на темата ни да стои една хубава розова снимка, символ на една благородна клауза!!!!

Не забравяйте, ако ви е интересно да гласувате в анкетата, за да сверим часовниците си!!!!Посочете  в какви граници се помества сумата за която поръчвате /сумарно за първа и втора пръчка/?


Старата тема


Каталог 02
Нетна 02

Каталог 03

Нетна 03


Каталог 04/ 2008 /полски

А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Асеновград
krissie
lulu-73

Бургас
bradata -Славейков
bubi4ko

Варна
katyadjin-   Трошево, Чаталджа
chockolina
Sisil -  кв. Левски, центъра

В. Търново

Папитууу

Добрич
БуБу`

Елхово
Steli_Meli

Павликени
sisi_mi6i

Пазарджик
мама Мери

Перник
GarJeto     

Пещера
Lady_Flirt

Плевен
Patenceto84     

Пловдив
Малайза   - Кичука; центъра; ПУ
lindaaa     -кв.Смирненски и центъра
nadinkata - жк Тракия
vesi_vas"Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
   
   
Разград
SheDevil
so sweet

Русе
      kaka_ivka
Nadia Aleksandrova
kaka_ivka

Севлиево
майчето

Свищов
rumi_m2001

Ст. Загора
ива_АВИ

София
Валентина      - Пирогов, ВМА, 5те кьошета, Сухата река
Емия         -Обеля
Знаток           - Дружба
Зъхи               -Красно село и Лагера
Стики          -ж.к.Хаджи Димитър и ж.к.Стефан Караджа
Чут Чут          -Нови искър, до Пазара Димитър Петков - на Пиротска
Alinka         -Младост, Дианабад, Мусагеница, Дървеница, Изток, Изгрев, Гео Милев, Студ.град и Павлово
andreevaa      - Център, близко до Халите и Цум
AnnaGaudi     -Младост 2
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център
biskka             - Лъвов мост, Попа
galastra         -Лагера, Център   
eaven              - Гео Милев,на гърба на х-л Плиска, Костенец
evica              - Младост, Подуене, Център
Finty               - център,Слатина, Гео Милев
Gigi                - Изток, Овча Купел, център
Jeanny            - ж.к."Подуяне"
zaika baika    - Дружба, центъра
mimeime         - около кино Арена (запад)
Miles            - Павлово, Овча купел
onejnost             -Кокаляне,Панчарево,Младост,Плиска
pavlina_velikova-Слатина, Гео Милев, Център, Лозенец, Дружба
petjia            -  Люлин 7, център/бул. Ал.Стамболийски/
samokovi       -Дианабад, Студ. град, Изток, Изгрев и Център
seilar            -Окръжна болница
s miris na zena - Надежда
stella_16       -Люлин 4
vaiza                -  ж.к. Бъкстон, Плиска

Хасково
Лорън

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 16:25 от katyadjin

# 1
  • Мнения: 994
Пу!Аз първа да се запиша в любимата си тема! Simple Smile Кате, мерси за всичко  Hug Тази кампания ми е много зле....даже мисля,че ще направя само една поръчка, защото до сега съм събрала само 70 лв...ама то в това болно време няма как  Tired
Успех на всички  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 4 052
  bouquet За новата тема, с пожелание да е успешна и безпроблемна!

Много се чудя тази кърпа хубава ли е и дали да си я поръчам:

# 3
  • Мнения: 619
Аз се записвам с въпросче-в интернет предложенията виждам крем Аню Ретроактив-идея колко мл е и защо е толкова евтин?

# 4
  • Мнения: 3 356
Едно бързо дзак и от мен.Аз събрах поръчка за 200 лв.Чакам я във вторник.Искам да питам за стягащия като корсет крем за тяло на Аню-става ли за нещо?Имам два поръчани и не искам да разочаровам девойката.

# 5
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Едно бързо дзак и от мен.Аз събрах поръчка за 200 лв.Чакам я във вторник.Искам да питам за стягащия като корсет крем за тяло на Аню-става ли за нещо?Имам два поръчани и не искам да разочаровам девойката.

Ами мен чак като корсет не ме стегна Mr. Green, но ми опъна видимо кожата на корема, самата кожа доста се стегна Peace.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 826
  bouquet За новата тема, с пожелание да е успешна и безпроблемна!

Много се чудя тази кърпа хубава ли е и дали да си я поръчам:


Хубава е, лятото я бях купила на детето.

Кате, ти не спа ли нощес да направиш темата  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 418
Едно бързо дзак и от мен.Аз събрах поръчка за 200 лв.Чакам я във вторник.Искам да питам за стягащия като корсет крем за тяло на Аню-става ли за нещо?Имам два поръчани и не искам да разочаровам девойката.
НЕ съм възхитена много от него.Или не ми действа
както трябва,или просто нямам нужда.

# 8
  • София
  • Мнения: 5 826
А какво е Тайно дневниче ЕВ от специалните предложения  newsm78

# 9
  • Мнения: 377
Кате, страхотна идея за розовата снимка   bouquet

Едно бързо дзак и от мен.Аз събрах поръчка за 200 лв.Чакам я във вторник.Искам да питам за стягащия като корсет крем за тяло на Аню-става ли за нещо?Имам два поръчани и не искам да разочаровам девойката.

На мен ми хареса и на клиентките ми също. Аз измазах поне три. Сега пак мисля да си го взема, за да се подготвям за пролетта.

# 10
# 11
  • София
  • Мнения: 504
Пуснах си и аз поръчката,около 205лв. беше newsm78Във вторник ще дойде,нямам търпение,защото освен чантата ми,във фактурата има записана при безплатните материали спирала Extrafull, не се сещам за такава и се надявам да е новата Crazy

# 12
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Пуснах си и аз поръчката,около 205лв. беше newsm78Във вторник ще дойде,нямам търпение,защото освен чантата ми,във фактурата има записана при безплатните материали спирала Extrafull, не се сещам за такава и се надявам да е новата Crazy

Ето, че първият късметлия се появи! Честито!  bouquet  Имаше мотивация - всеки пети представител, пуснал поръчка в к.02, получава безплатно новата спирала, която ще се появи в к.05.
Аз пак ще си пренабирам поръчката. На няколко пъти се случва да я набера, уж запазена /но неизпратена, за да си я допълня после/, а след два часа я няма в сайта и айде пак наново.
За сега слаба работа - към 60 лв. някъде. Този път единственото, което поръчвам за мен са каталозите.
Кате -   bouquet  bouquet

# 13
  • у нас
  • Мнения: 443
Кате,  bouquet!
Моята поръчка е за 250лв. чакам я във вторник и нямам спирала,имам мостри  подарак-е все е нещо. Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 504
Ето, че първият късметлия се появи! Честито!  bouquet  Имаше мотивация - всеки пети представител, пуснал поръчка в к.02, получава безплатно новата спирала, която ще се появи в к.05.
Аз пак ще си пренабирам поръчката. На няколко пъти се случва да я набера, уж запазена /но неизпратена, за да си я допълня после/, а след два часа я няма в сайта и айде пак наново.
За сега слаба работа - към 60 лв. някъде. Този път единственото, което поръчвам за мен са каталозите.
Кате -   bouquet  bouquet
Мерси,дано само наистина да е тази спиралата,а не нещо друго HugМалко ме притеснява,че в брошурката пише Supershock,а в моята фактура е Extrafull ConfusedОбаче пък си мисля че са объркали името във фактурата,дано да е така,защото наистина много я исках и честно казано,вярвах,че ще я получа Blush

Общи условия

Активация на акаунт