Пъзел - килим

  • 15 440
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 268
Откъде мога да купя ей такова нещо?

Благодаря ви предварително за отговорите!

# 1
  • у дома
  • Мнения: 7 140
Точно със същите картинки ли?Ние имаме такъв,само че с типично момчешки картинки-багер,камион,самосвал и т.н.,имаме и такъв с българската азбука и с цифрите...Купувани са от детски магазин и от книжарница.

# 2
  • Мнения: 706
ot магазин за  1лв.

# 3
  • Мнения: 2 232
Има и в Джъмбо подобни на този принцип.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 715
Скоро купувах такъв за РД на едно момиченце. Не помня с какви картинки беше. В близката книжарница. Дияна има два такива.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 715
Имаме абсолютно същия от Джъмбо. Продаваха и с други картинки.

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
В София-Прес.

# 7
  • София
  • Мнения: 39 715
Забравих да напиша за единят от килимите на Дияна. Той е на динозаври. Има малки части по него, които странно защо намирам из целия апартамент. Според мен не са удачни килимите с малки части.

# 8
  • София
  • Мнения: 43 903
София прес, Джъмбо, Вега тойс.
Аз си ги залепям отзад с тиксо и частиците не падат. Ама нашите и трите са прибрани вече и хващат прах само....

# 9
  • София
  • Мнения: 39 715
Ех, то и нашите два килима са прибрани, грижливо прибрани в чувал.

# 10
  • София
  • Мнения: 43 903
аз пък все се каня дя ги хвърля или нещо от сорта....ама лятото като правим басейнче на балкона ги слагам за изолация...та май за това още ги държа....

# 11
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
аз пък все се каня дя ги хвърля или нещо от сорта....ама лятото като правим басейнче на балкона ги слагам за изолация...та май за това още ги държа....

Ние дълго време ги държахме на килима в стаята, защото вечер, като миех Танти, наоколо ставаше наводнение. Килима с БГ буквите обаче си беше и от полза-заради него научи буквите.

# 12
  • София
  • Мнения: 43 903
нашите все са животински обаче Simple Smile Нищо няма да научи... Wink
Спирам със спама.

# 13
  • Мнения: 1 327
и аз да поспамя - имам 4 пъзела, но от тези с приказките. В кухнята сме с ламинат и зимата си е студено. Затова съм ги сложила и 4те пъзела на земята - изолира перфектно, вече не се притеснявам, че Ати все маха пантофите, а и е много интересно и свежо. Мият се лесно.  Wink
купувани са от книжарница  Grinning

# 14
  • Мнения: 1 217
Не искам да ви стряскам момичета,но изхвърлете килимичетата веднага.
Имам съседка която работи в лаборатория и са изследвали такива килимчета и се оказа,че съдържат вещества
влияещи върху психиката на детето.
Специално ме предупреди точно за такива играчки.
Иначе имаме доста неща които ни е подарила и са изследвани.
Казала ми е ,че продуктите на Камера са перфектни.
Скоро ни донесе дрешки на Фокс,които още не са ги пуснали в магазините.

Общи условия

Активация на акаунт