Може ли наистина със спорт да се постигне стегнато тяло?

  • 1 543
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 275
Може ли наистина със спорт да се постигне стегнато тяло .....на тази възраст 35 години?
 По скоро въпроса ми е към фитнес инструктори или наистина към майки, който са постигнали такова нещо . Не искам да обидя никога . Ужасно съм отпусната в момента и кожа и мускули и мисля да се взема в ръце, знам ,че от днес  за утре няма да стане, но съм длъжна да опитам  и да има надежда все пак. Никога не съм ходила на фитнес и не знам какво точно се прави и да ли ще ми направят индивидуална програма с упражнения и т.н.  Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 632
Според мен ще има ефект,и си заслужава,но трябва постоянство.Едновременно с фитнеса е хубаво да ползваш и стягащи лосиони за тяло,за по добър и бърз резултат.При мен имаше ефект,но аз и преди съм тренирала.

# 2
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
Може! аз лично не съм раждала, но не бях много стегната. След половин година каланетика успях да постигна чудесни резултати. Горещо ти препоръчвам този вид занимание.

# 3
  • Мнения: 4 678
Може,но трябва 100% упоритост и постоянство Peace

# 4
  • Мнения: 484
Аз не се сещам за друг начин. Единствения начин да си не само слаб, но и стегнат и здрав е спорта.
Постоянство, упоритост и желание. Това са нещата, с които трябва да се заредиш Simple Smile
Трябва усилие, така е, но то ще бъде възнаградено.
Въобще не се плаши от възрастта.

# 5
  • Мнения: 275
                   Благодаря за отговорите!
     На теория мотивацията я има -като се погледна в огледалото и ми се ще веднага да хукна към стадиона като обезумяла , но самото изпълниние ме плаши.
    Остава и да си намеря СПОРТ  ,мястото за спорт макар да има извесни проблеми като това , че нямам кола  , нямам и спортен удобен екип и някой, който да ме сръчка яко. Май досега ме е спирало това , че сама не ми се ходи никъде  и децата де.

# 6
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Когато бях млада майка играех аеробика у дома и детето и то подскачаше с мен, беше много забавно  Laughing Ако нямаш възможност да излизаш за дълго, и това е вариант.

# 7
  • Мнения: 5 647
Може, разбира се. При мен има голям ефект, нещо, което досега не съм постигала с диети и разни мазила. От почти 4 месеца ходя на фитнес и има видим резултат. Е, има още какво да се желая, но трябва постоянство и упоритост.

# 8
  • Мнения: 846
Здравейте,
на всяка възраст може да се постигме стегнато тяло, стига наистина да го желаете.
Аз съм тренирала професионално 10г. лека атлетика, и след като спрях продължих с прекъсвания да тренирам дори и в домашни условия.

Има много разнообразни спортни програми, които можете да изтеглите от интернет, които ще ви мотивират. Единственното условие е да не спирате. постигнете ли желаният резултат след това е въпрос единственно на поддръжка, която не е толкова трудно уверявам ви. Simple Smile

Наред със създалите се нови спортни навици, трябва и да промените хранителния си режим.
Спортът и хранотелния режим (не диета) върват ръка за ръка, ако искате да видите промените в тялото си не с дни, а с часове напънете се и ще видите Simple Smile. В мига, в който усетите, че тялото ви се променя, не ви трябва по-голям стимул от това.

А наистина няма нищо по-хубаво от едно стегнато тяло, тогава няма и значение толкова дали тежите 50 или 80 кг  Peace

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Няма друг начин да стегнеш тялото си. Peace
А за мотивацията - сега си в най-прекрасната си възраст. От тук нататък няма да ставаш по-хубава, уви. Наистина ли искаш да пропилееш най-хубавите си години?
Това е моята лична мотивация. И аз съм на 35. Давам ти я назаем. Laughing
Успех!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
                   Благодаря за отговорите!
     На теория мотивацията я има -като се погледна в огледалото и ми се ще веднага да хукна към стадиона като обезумяла , но самото изпълниние ме плаши.
    Остава и да си намеря СПОРТ  ,мястото за спорт макар да има извесни проблеми като това , че нямам кола  , нямам и спортен удобен екип и някой, който да ме сръчка яко. Май досега ме е спирало това , че сама не ми се ходи никъде  и децата де.

И мен ме спираше това, че нямам кола. Трудното е докато тръгнеш. После започваш лека -полека да се стягаш , да виждаш резултат. Първоначално като тонус, после и видимо - в огледалото.  И ....започва да спира да ти пука ,че нямаш кола и ходиш пеша. Laughing
Екип - един анцуг/ клин/ +тениска и маратонки, нямаш ли? Не ти трябва нещо специално. Няма да си на модно ревю. Wink
Когато живеех в Младост ходех на Спартак / чак!/ , а сега знам ,че имате удобен фитнес в района.

Аз също ще стана тази година на 35 години.  Wink Мисля ,че е задължително да изглеждаме добре. Party

Успех! Grinning

ПП- Ако ти е скучен фитнеса , запиши се на каланетика, аеробика, комбинирана гимнастика или латино танци/има на стадион Васил Левски/. С повече хора, аз лично, се мотивирам повече. Wink

# 11
  • Мнения: 958
В Младост има няколко места,където можеш да ходиш на аеробика и тае-бо,Фитнес-център Младост ,ако ти е близо,там освен фитнес има много хубави групови занимания,тае-бото при Митко е много хубаво,препоръчвам Peace
Аз съм над 35,родих на 29,започнах с каланетика,лека танцова аеробика,стигнах до 6тренировки седмично тае-бо ,степ-аеробика и спининг,започнах на 33г без изобщо някога преди това да съм се движила  Simple Smile Структурата ми се промени драстично,наистина си заслужава,не се отказвай,желая ти успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт