Да споделя

  • 1 562
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 733
Здравейте, днес открих един страхотен магазин за всякакви аксесоари за кухня, фантастични механизми и различни разделители и организатори за кухненски шкафове. Споделям го, защото наскоро приключихме ремонта вкъщи, за кухнята ни искаха страшно високи цени от различни фирми, защото механизмите били много скъпи, а се оказа, че изобщо не е така. За съжаление, открих този магазин след като направихме нашата кухня, но дано поне бъда полезна за някой, на когото тепърва му предстои това упражнение. Ето тук е електронният им каталог http://home.dibla.com/index.php?option=com_content&task=view … =70&Itemid=70

# 1
  • Мнения: 8 999
А може ли да кажеш къде е адресът на магазина, защото в сайта не открих такъв.
Има доста интересни неща. Има неща, които винаги съм знаела, че някой със сигурност е произвел и  продава някъде, но не знаех къде. С удоволствие бих се разходила до магазина, за да разгледам по-подробно, а и да има все пак кой да ми обясни някои джаджи за какво може да се използват.

# 2
# 3
  • Мнения: 1 733
Магазинът е в бившия завод "Витоша", както ти е написала Dame, питай на портала за фирма Кент Импекс, защото са много забутани като местоположение.

# 4
  • Мнения: 1 152
И не работят в събота да доуточня. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 733
Да, а вечер май са само до 17.30.

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Daniele много благодаря Hug и на нас ни предсти скоро ремонт на кухнята.

# 7
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Ама продават ли на дребно?

# 8
  • Мнения: 178
И аз ще се възползувам от информацията. В момента къщата ни е на шпакловка и замазка и като видях в сайта им колко интересни неща имат, мисля, че ще ми свършат страхотна работа.

# 9
  • Мнения: 1 152
Ама продават ли на дребно?
Продават, доста неща от там съм пазарувала.

# 10
  • Мнения: 8 999
Уф, да им се не види с това работно време, никакво! Тъкмо бях решила в събота да изтичам и да си грабна една телескопична стойка за баня. От векове си търся такава, защото не мога да реша категорично къде да си монтирам поставки и закачалки - жал ми е да си дупча плочките, а после да ми хрумне, че искам да са на друго място.
А някой да е наясно с цените?

# 11
  • Мнения: 1 152
А някой да е наясно с цените?

Аз имам тяхна ценова листа, но е доста стара. Ако ти върши работа от м.Май 2007 г......кажи.

# 12
  • Мнения: 8 999
А някой да е наясно с цените?

Аз имам тяхна ценова листа, но е доста стара. Ако ти върши работа от м.Май 2007 г......кажи.

Хм, обадих се и питах за цената на въпросната телескопична стойка за баня, нооооо........ 495 лева ми се  видяха малко в повече.
Сега с удоволствие ще дам 50те лева, които ми поискаха за подобна в ТСМ! Вече ми се вижда направо за без пари.
Но, ако не те затруднява можеш да ми изпратиш ценовата листа, току виж има и неща, които си заслужава да се купят от там.

# 13
  • Мнения: 1 152
baibibi никак не ме затрудняваш, просто кажи как. Wink

# 14
  • Мнения: 1 305

Хм, обадих се и питах за цената на въпросната телескопична стойка за баня, нооооо........ 495 лева ми се  видяха малко в повече.

 Shocked Shocked Shocked
Това ми звучи направо нереалистично! Дали не е станала грешка?

Общи условия

Активация на акаунт