Сватба в Пловдив

  • 870
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Преди малко ми се обади приятелка и ме попита за цените на услугите на Радостни обреди в Пловдив.Аз не помня какви бяха,бихте ли ми опреснили паметта.Помня, че имаше разлика в цените,ако подпишете през седмицата и събота или неделя.Пишите кога се подава декларацията и кога се запазва дата.Приятелката ми е бременна и доколкото разбрах искат да подпишат през март.

# 1
  • Мнения: 9 077
Защо не отиде до обредния дом, онзи на Съединение? Там ще й дадат най-точна информация, на място като се пита винаги е най-сигурно.

# 2
  • Мнения: 1 477
Защо не отиде до обредния дом, онзи на Съединение? Там ще й дадат най-точна информация, на място като се пита винаги е най-сигурно.
Ние си запазихме дата 3 месеца по-рано.Мисля обаче, че  бременните са с предимство.Цените са различни и зависят от ритуала, който ще си изберат.

# 3
  • Мнения: 3 675
Аз за това и питам,нашият го сключихме в събота и платихме 108 лева.Може да има и нови цени, не знам.Май най-добре е да пита лично.

# 4
  • Мнения: 3 675
Все пак зависи от вида на ритуала, дали да е с механична музика или такава на живо.Според мен целият този ритуал е толкова изтъркан и тъп,но няма начин, църковният ми харесва много повече, но жалост не правихме такъв,защото мъжа ми не е кръстен.Май и приятелката няма да прави такъв,защото годеникът й също не е кръстен.

# 5
  • Мнения: 983
Аз моят мъж го кръстих преди сватбата и попа ми каза, че трябва да му стана кума и да го закрилям Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 675
Аз предлагам, моят мъж направо да си го осиновя,като малко дете е.Каква кума, направо майка-закрилница. Mr. GreenОтчето яко се е пошегувало. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт