като забременяхте, какво се случи с желанието ви за секс?

  • 4 155
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
боли ме почти непрекъснато корема, а и кръста и хич не ми е до секс!
доспива ми се в 20ч. и така закачанията на съкровището ми биват грозно отхвърляни!  Stop
а и като ми се спи,съм ужасно кисела.
дори според него от нимфоманка съм станала фригидна!
установих обаче,че желанието ми за секс се проявява сутрин!
и тъй като той става един час преди мене, дори и да ми се иска, няма как  #Crazy
вярно е,че всичко е индивидуално,но все пак...

# 1
  • Мнения: 107
изчезна това желание....... просто се изпари Rolling Eyes Rolling Eyesколкото и  гадно да звучи

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Нямах никакво желание и през деветте месеца!Ама абсолютно никакво!Жалко,но факт.Но един път седмично/най-много 2/,се ''прежалвах'',кво да го правя......

# 3
  • Мнения: 439
изпари се

# 4
  • Мнения: 223
Когато ми беше най-лошо естествено нямах никакво желание за секс. След като ми минаха тези неразположения и повръщането, желанието ми за близост с мъжа ми стана много силно и съм му благодарна за нежността и разбирането през нова време, в което се чувствах зле.

Изглежда прост въпрос, с прост отговор. Но от това, което си писала 2 неща са ми някак странни.

доспива ми се в 20ч. и така закачанията на съкровището ми биват грозно отхвърляниStop

А не може ли тактично и нежно да ги отхвърляш тези закачки? Би спестило излишния негативизъм в подобни ситуации и цупни от негова страна.

дори според него от нимфоманка съм станала фригидна!

Той не се ли интересува и образова за това как протичат нещата при теб и не си ли му обяснила (или дала да прочете, има толкова много статии по въпроса), че всичко е въпрос на хормони и по време на бременността точно в зависимост от тези хормони може да имаш много голямо желание, или съответно да нямаш никакво? И това не зависи от теб и думата "фригидна" в случая е неуместна и излишна.

Дано просто такъв да ти е начина на изразяване и затова така да си го разказала, а да не са такива нещата в действителност между вас, защото вие сте един отбор и чакате вашето бебче. Място за разединения няма.

И се гушкайте малко повече. Този лош период за теб и липсата на секс за него ще се преживеят по-лесно с много нежност и разбиране от двете страни.   bouquet

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 11:42 от Pearl

# 5
  • Мнения: 179
Увеличи се многократно  Embarassed

# 6
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Нищо не стана. Желанието ми не се повлия от бремеността. Peace
Все пак всичко си е индивидуално.

# 7
  • Мнения: 188
През първите 3 месеца имах огромно желание за секс, но тогава ни беше забранено от доктора, защото имах болки.След като отпадна забраната, на мене ми изчезна желанието - какво да правиш - съдба

# 8
  • София
  • Мнения: 4 587
Не се промени. Crazy

# 9
  • Мнения: 3 500
При мен желанието за секс се увеличи патологично много. Имах постоянна нужда от секс и почти непрекъснато желание. Не знам как му останаха сили на моя мъж да ме задоволява до края на 9 месец, защото го правихме до самото раждане. Embarassed

# 10
  • Мнения: 8 999
Изобщо не съм и помисляла за секс, само в краен случай се прежалвах, за да не озверее тотално таткото. Първите 4 месеца непрекъснато ми се гадеше, после започнаха постоянни контракции, а накрая страшно ме болеше гърбът и едвам си намирах място.

# 11
  • Мнения: 1 427
И аз хич нямам желание-спи ми се,чувствам се надебеляла,всичко ми мирише на гадно...Сутрин по-бива,но вечер просто не мога!1-2 пъти на седмица се смилявам над горкия ми мъж,но повече нямам сили.А ми е жал за него,защото наистина е много мил и добричък,и не искам да го измъчвам,но просто не мога...

# 12
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Нямаше никакво желание.

# 13
  • Мнения: 2 908
Нямаше желание вече.Появи се отново след 4-ти месец някъде,до към 7-ми и после отново се изпари,чак до преди месец при мен.... Laughing

# 14
  • Мнения: 4 621
Първите два- три месеца заспивах рано, рано и бях доста уморена. Определено правихме по-малко секс. След третия месец обаче чувствително се увеличи  Heart Eyes и така до самия край Hug

Общи условия

Активация на акаунт