Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте февруарски мамчета! Денят е слънчев и усмихнат, бъдете и вие като него!

# 1
  • Мнения: 29
Някой има ли представа колко време след слизането на бебето в малкия таз започва раждането? Вчера лекарят ми каза,че вече много добре се е наместило и скоро ще раждам, но колко скоро? При вас как беше?

# 2
  • Мнения: 703
Здравейте и от мен,мили момичета!
Страхотни новини!
ДОБРЕ ДОШЛИ НА ТОЗИ ПРЕКРАСЕН СВЯТ НА ЛЮБОМИР,ДАНАЯ,ЕМАНУИЛ И АНА МАРИЯ!ЧЕСТИТО НА МАРИЯ,НА МАРИ РУС,НА ДЕЗДЕМОНКА,НА СУИТ КИС И ТЕХНИТЕ СЕМЕЙСТВА!СТРАХОТНИ БЕБЧЕТА,ВЪЛШЕБНИ ИМЕНА!
Ана Мария е едно от двете имена,между които се колебая за моето бебче.Надявам се,ако избера него,Суит кис да няма против!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЗЛАТОМИРА!

ДОБРЕ ДОШЛА ПРИ НАС НА ГАЛКА79,УСПЕХ ДО КРАЯ!!!

Аз съм отново с контракции от снощи,но нерегулярни.И кръвното ми прави номера,ниско е,събирам граници и се чувствам ужасно,но стискам зъби!Всичко вече приготвих-чанти-манти и какво ли не,само да видим нашта госпожица кога ще реши да излезе!

За тапата-един тъп въпрос и от мен-предишният път не ми е падала-та,може ли да няма кръв ,просто изтичаща на няколко пъти белезникава слуз?Или това си е просто засилено течение накрая?

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 10:45 от __ZLATO__

# 3
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен и аз да се разпиша в новата темичка , за тапата ми казаха , че като падне не  е задължително веднага да започне раждането , може и след 10 дена , а на една моя приятелка и изтекаха водите първо и като отиде в болницата там доктора и махнал тапата , но знам, че като изтекат водите веднага трябва да се отива в болницата . Приятен и хубав ден на всички Joy

# 4
  • Мнения: 29
Може да започне раждане и без да ти е паднала тапата, ще ти я махнат в болницата. А може и да ти е паднала и да не си разбрала, докато си била в тоалетната, например, колкото и смешно да звучи.

Последна редакция: сб, 26 яну 2008, 16:09 от Дивиана

# 5
  • Мнения: 29
pepinka83 здравей! Къде мислиш да раждаш? Интересно ми е, видях, че също си от варна

# 6
  • Мнения: 8 929
Това не е тема на февруарки!
Моля пишете в новата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=260710.new#new
Мисля че е некоректно просто така да се пуска тема!

Хубав ден!

# 7
  • Мнения: 543
БРАВО НА АЛИНА!
ПОДКРЕПЯМ МНЕНИЕТО ТИ!
АЙДЕ ВСИЧКИ МАМИ В ДРУГАТА ТЕМА!!!!!
КЪШ!
 smile3513

Общи условия

Активация на акаунт