проблем с дишането

  • 811
  • 3
  •   1
Отговори
Дъщеря ми е на 4 години и 8 месеца преди 1г. боледувахме от плевропневмония след това няколко пъти от бронхит (това стана като тръгна на дет.градина) Вследствие приема на многото АБ получи медик гастрит.Вече месец особено вечер често въздиша сякаш така увеличава количеството но приетия въздух казва че така си диша без причина.Водих я на педиатър и тя ми каза че тоова се е превърнало в тик за да си осигури повече внимание.Искам да отбележа че винаги е била обградена с любов и внимание.Възможно ли е това или има някакво срастване?Не знам какво да правя вече утре сме на хомеопат.Ако някой е имал подобен проблем моля пишете ми.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 428
По-добре я заведи на детски пулмолог, едва ли е за "привличане на вниманието".

# 2
  • Мнения: 984
за твое успокоение я заведи на специалист и ако няма мед. проблем, значи е привличане на внимание

# 3
  • Мнения: 1 063
Не знам какво е станало при вас, пиши ако имаш възможност Peace

Ние го минахме този период, да Ви кажа аз също го отчетох като тик, всяка година при тръгването на детска градина се появява някакъв тик...минали сме през какво ли не,спряхме да обръщаме внимание и да му го натякваме, защото нещата се задълбочаваха, а в един момент просто се осъзнаваш и виждаш, че е изчезнало. Забелязах, че е от детската градина, защото периодите съвпадат всяка година, а лятото нямаме подобни проблеми. Не съм и абсолютно спокойна, защото за всичко си има причина Peace

Общи условия

Активация на акаунт