нещо оригинално

  • 3 274
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
здравейте
искам да попитам тези от вас,които вече са изживели мечтаната си сватба,дали имат идеи за някакви оригинални сватбени игри,за да бъде по-различно и интересно за гостите,както и някакви други орригинални хрумвания за сватбеното тържество,за да се създаде една ведра и забавна обстановка?
много ще съм ви благодарна!

# 1
  • Мнения: 794
На една много весела сватба имаше диско танц от шаферките-близначки много свежо се получи.

Също така и танци на случайно събрани двойки (свекървата със шефа на булката например), като най-атрактивните получиха символична награда (всички вече бяха на градус  Mr. Green)

# 2
  • Мнения: 274
На една много весела сватба имаше диско танц от шаферките-близначки много свежо се получи.

Също така и танци на случайно събрани двойки (свекървата със шефа на булката например), като най-атрактивните получиха символична награда (всички вече бяха на градус  Mr. Green)

Баси оригиналното, честно....


Деска, глей са....хората за кво отиват на сватба?  Да се натряскат най-вече....НО все пак, ако толкова искаш да играете на нещо, може да оставиш на всеки четири души по тесте карти и каретата за белот ще се формират от самосебе си...А ако обичаш спокойствието и тишината, замени картите с кутии шах...или им раздай кръстословици и судоку....
Много готино ще се получи...Представи си после, някой от гостите го питат: "Батка, как мина сватбата?" А той: "Абе  мани мани...Три пъти ме вкараха на всичко коз с по две терци...." Хахахахахах

# 3
  • Мнения: 1 186
На нашата сватба измислихме следната игра.....
Водещия избра 4 двойки на които им беше дадена една чиния с парче от тортата,аз омазах лицата на мъжете, а мъжа ми омаза лицата на жените Joy....след това спечели двойката която се беше облизала най-чисто за 1 мин.-наградата беше грамота и една бутилка вино,която трябваше да изпием с победителите след една година на същата дата Peace

# 4
  • Мнения: 4 965
Честно казано, била съм на немалко сватби. Най-добре съм изкарала на тези, на които е нямало "волна програма" - с изключение на 1-2 "залитания" /захранване с торта, хвърляне на букета и т.н./ - т.е. през цялото време е звучала хубава музика и е можело да се танцува. Не ми допада превръщането на сватбата в шоу. Представете си я като купон. Peace

# 5
  • Мнения: 274
На нашата сватба измислихме следната игра.....
Водещия избра 4 двойки на които им беше дадена една чиния с парче от тортата,аз омазах лицата на мъжете, а мъжа ми омаза лицата на жените Joy....след това спечели двойката която се беше облизала най-чисто за 1 мин.-наградата беше грамота и една бутилка вино,която трябваше да изпием с победителите след една година на същата дата Peace

Миме, от къде го намерихте този задръстения водещ бе? Simple Smile Този номер се прави не с мазане по лицата, а на интимните места....Предупреждават се децата да излязат, хората с високо кръвно и тези на 80 години също....и се почва...Simple Smile Тва е. Wink

# 6
  • Мнения: 794
 Mr. Green

Гледай си работата,  това май най-добре го умееш.

# 7
  • Мнения: 3 423
мъжа ми омаза лицата на жените

Ох, дано не си канила никоя от Красива мама,
да не си развалят грима. Това с мазането си е
направо кощунство! То фон-дьо-тен, то пудри,
то липфинити, то сенки и брокат. Горките мъже,
дето е трябвало да облизват цялата тая замазка.
Считам за много по-уместно предложението на
селинджър, което подсказва богат опит и умело
оценяване на базата за сравнение. Наистина е
по-адекватно да не се смесва сметана с лореал.

# 8
  • Мнения: 1 186
На нашата сватба измислихме следната игра.....
Водещия избра 4 двойки на които им беше дадена една чиния с парче от тортата,аз омазах лицата на мъжете, а мъжа ми омаза лицата на жените Joy....след това спечели двойката която се беше облизала най-чисто за 1 мин.-наградата беше грамота и една бутилка вино,която трябваше да изпием с победителите след една година на същата дата Peace

Миме, от къде го намерихте този задръстения водещ бе? Simple Smile Този номер се прави не с мазане по лицата, а на интимните места....Предупреждават се децата да излязат, хората с високо кръвно и тези на 80 години също....и се почва...Simple Smile Тва е. Wink
Благодаря за оточнението и другия път като се женим ще го имам впредвид Mr. Green Wink

# 9
  • Мнения: 274
Mr. Green

Гледай си работата,  това май най-добре го умееш.

Нямам избор....работата ми е видна от всички страни....Simple Smile

Саманта, изчукай ме ако греша, но ти си братовчедка на Саманта Фокс, нали? Simple Smile

# 10
  • Мнения: 69
може да си направите сватба караоке.щЕ БЪде много шантаво ,нестандартно и интересно Laughing

# 11
На нашата сватба водещия предложи куп игри.Ние избрахме с въпроси-сядат младоженците на два стола,с гръб един към друг,свалят си обувките,разменят си едната и отговарят като ги вдигат.Въпросите са забавни,от рода кой прави кафето,кой кого пръв е целуналк,кой е направил предложението...интересно е като има разминаване Simple Smile

# 12
  • Мнения: 395
И ние  Joy
Беше много приятно и весело.
 Peace Peace Peace

# 13
  • Мнения: 324
На нашата сватба водещия предложи куп игри.Ние избрахме с въпроси-сядат младоженците на два стола,с гръб един към друг,свалят си обувките,разменят си едната и отговарят като ги вдигат.Въпросите са забавни,от рода кой прави кафето,кой кого пръв е целуналк,кой е направил предложението...интересно е като има разминаване Simple Smile

Точно тази игра ни се наложи да изиграем на нашата сватба. Бяхме против подобни изпълнения, искахме само създаваща настроение музика. Но приятелите ни ни изненадаха, отговаряхме на весели въпроси, после ни връчиха грамоти със забавен текст, който аз трябваше артистично да прочета. Получи се добре, гостите се забавляваха доста.
По принцип ди джеят трябва да ви предложи подобни игри, те са стандартни. Можеш да ги откриеш по сватбените форуми.
Искам да те предупредя да внимавате с избора на ди джей. Защото на нашата сватба вместо този, с когото бяхме уговорили всичко и на когото бях дала капаро, се появи съвсем друг, без каквото и да е предупреждение. За смяната разбрахме, като вече бяхме в ресторанта, не мога да ти опиша колко неприятно беше за мен това. Но пък гостите много се веселиха, получи се купонът Simple Smile
Весел сватбен ден и щастлив живот заедно!

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 19:32 от Нели*

Общи условия

Активация на акаунт