Частна детска ясла

  • 5 265
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 354
Здравейте мами, прочетох тук от темите че има и частни детски ясли, интересуваме тази възможност да почна на половин работен ден. Ако знаете нещо в гр.София за такава детско заведение бихте ли споделили с подробности като / тел., адрес, сайт, цени и т.н. /. Благодаря предварително

# 1
Цитат
Zdraveite! $rez internet mojete da namerite adresite i telefonite na vsi4ki detski iasli 0 4astni i durjavni!! Moiat sin e na 2 godinki i ot iuni minalata godina poseshtava 4astna detska iasla, no v Bankia, ot tozi mesec smenih iaslata i zasega sum dovolna ot novata. V purvata iasla plashtah 350 leva, vkliu4vashe vsi4ko, no az si mu noseh plodovete i razni biskvitki i soletki...ako deteto otsustvashe 3 sedmici ot meseca - togava se plashtashe polovin taksa. Na novoto miasto e mnogo po-hubavo, a i pari4kite sa po-dobre, 240 leva na mesec, i po 3.50 na den hrana, toest ako ni niama - ne plashtame, sushto, ako e bolen - se prispada ot taksata za sledvashtia mesec i ne nosia nikakvo iadene ve4e, tam ima vsi4ko, a i gotviat na miasto!!! Super e !!! Jelaia kusmet v turseneto!!!

Здравейте! През Интернет можете да намерите адресите и телефоните на вси4ки детски ясли 4астни и държавни!! Моят син е на 2 годинки и от юни миналата година посещава 4астна детска ясла, но в Банкя, от този месец смених яслата и засега съм доволна от новата. В първата ясла плащах 350 лева, вклю4ваше вси4ко, но аз си му носех плодовете и разни бисквитки и солетки...ако детето отсъстваше 3 седмици от месеца - тогава се плащаше половин такса. На новото място е много по-хубаво, а и пари4ките са по-добре, 240 лева на месец, и по 3.50 на ден храна, тоест ако ни няма - не плащаме, също, ако е болен - се приспада от таксата за следващя месец и не нося никакво ядене ве4е, там има вси4ко, а и готвия на място!!! Супер е !!! Желая късмет в търсенето!!!


Пиши на Кирилица!

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 08:08 от Ellypr

# 2
  • Мнения: 102
Zdraveite! $rez internet mojete da namerite adresite i telefonite na vsi4ki detski iasli 0 4astni i durjavni!! Moiat sin e na 2 godinki i ot iuni minalata godina poseshtava 4astna detska iasla, no v Bankia, ot tozi mesec smenih iaslata i zasega sum dovolna ot novata. V purvata iasla plashtah 350 leva, vkliu4vashe vsi4ko, no az si mu noseh plodovete i razni biskvitki i soletki...ako deteto otsustvashe 3 sedmici ot meseca - togava se plashtashe polovin taksa. Na novoto miasto e mnogo po-hubavo, a i pari4kite sa po-dobre, 240 leva na mesec, i po 3.50 na den hrana, toest ako ni niama - ne plashtame, sushto, ako e bolen - se prispada ot taksata za sledvashtia mesec i ne nosia nikakvo iadene ve4e, tam ima vsi4ko, a i gotviat na miasto!!! Super e !!! Jelaia kusmet v turseneto!!!
За коя ясла става въпрос,извинете?

# 3
  • Мнения: 354
Zdraveite! $rez internet mojete da namerite adresite i telefonite na vsi4ki detski iasli 0 4astni i durjavni!! Moiat sin e na 2 godinki i ot iuni minalata godina poseshtava 4astna detska iasla, no v Bankia, ot tozi mesec smenih iaslata i zasega sum dovolna ot novata. V purvata iasla plashtah 350 leva, vkliu4vashe vsi4ko, no az si mu noseh plodovete i razni biskvitki i soletki...ako deteto otsustvashe 3 sedmici ot meseca - togava se plashtashe polovin taksa. Na novoto miasto e mnogo po-hubavo, a i pari4kite sa po-dobre, 240 leva na mesec, i po 3.50 na den hrana, toest ako ni niama - ne plashtame, sushto, ako e bolen - se prispada ot taksata za sledvashtia mesec i ne nosia nikakvo iadene ve4e, tam ima vsi4ko, a i gotviat na miasto!!! Super e !!! Jelaia kusmet v turseneto!!!

И МЕН МЕ ИНТЕРЕСУВА КОЯ ЛИ Е ТАЗИ ЧАСТНА ДЕТСКА, С ТОЛКОВА ДОБРИ ОТЗИВИ, МОЛЯТЕ СПОДЕЛИ  Hug

# 4
molq kajete mi adres na koito moga da namerq detski 4astni qsli v burgas blagodarq

# 5
ИСКАМ ДА ЗНАМ ИМА ЛИ ЧАСТНА ДЕТСКА ЯСЛА ВЪВ ВАРНА

# 6
Zdraceite..iskam da vi popitam ima li chasni detski qsli v Varna..Molqvi pomognete mi....Ako ima takiva..kajete mi kade sa i kak se kazvat...

# 7
# 8
Аз не мога да открия частни ясли през googal newsm78 Излизат ми само за по-големи деца. Готова съм да я дам и по-далече от дома си ако имат транспорт. ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ!  bouquet

# 9
  • Мнения: 851
Частна детска ясла има в Младост 4. На колко месеца са ви дечицата все пак?

# 10
на 1.8г. е в момента. януари навършва 2 годинки, но е доста оправна за възраста си Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт