НЕ ХОДЕТЕ В ОЛИМЕД

  • 3 350
  • 8
  •   1
Отговори
Много съм възмутена.За първи път влизам във форума ,но постоянно чета в него.Аз съм със запушени мат.тръби  след прекара хламидия,правена лапароскопия ,продухвания и т.н.Реших да пробвам  в олимед/по принцип съм се насочила към друга клиника/ тъй като в момента върви промоция за този месец,че правят консултации и изследвания ако са необходими за инвитро,който след това са валидни за касата ,ако се стигне до там----безплатно----.НО,НО,влязох в кабинета започнаха да гледат документите,ами да и за мен са запушени-Манастирска,какво ще правим и така и така
Качих се ,за да ме прегледа,хоп ехо граф,хоп цитонамазка
ииииииииииииииии излизаш от кабинета и хоп 55лв
Питам Как така
Ами само консултацията и спермограмата са безплатни
Как така при мъжът изследване, а при жената ????? Какво-само разговор,как може да дадеш становище без преглед!Много съм възмутена.И това било безплатно.
Това са хора който искат да печелят пари за сметка на нещастието и проблемите на хората.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 576
А ти защо се насочи да отидеш там изобщо?Промоцията ли? каква е тя при положение и че без това цените там са солени без покритие.

# 2
Защото си викам ,няма какво да губя ,още едно мнение няма да ми е излишно-уж безплатно.
Ако знаех че така стоят нещата,въобще нямаше и да си помислям ,дори да минавам на 5 метра покрай клиниката.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Е, парим се тук-там. Мнението ти надявам се да предпази други.Наистина е неприятно.

# 4
  • Мнения: 1 612
Потърсете мои стари мнения за тази клиника и ще видите, че д-р Монастирска хич я няма. Ще ми прави тя инсеминации при запушени тръби. Честно нямам думи.
Много ме хвана яд.
Момичета внимавайте!

# 5
ДНЕС ПОПИТАХ В ЗДР.КАСА ,КАК Е ВЪЗМОЖНО ТАКОВА НЕЩО......
 ТОВА Е ПОЛИТИКА НА БОЛНИЦАТА И ТОВА Е СКРИТА РЕКЛАМА,ВСЕ ПАК ПРЕДСТОЙ НОВИЯ ЦИКЪЛ ЗА ИНВИТРО ОТ ФЕВРУАРИ 2008 И СИГУРНО СИ ТЪРСЯТ ПАЦИЕНТИ ПО ТОЗИ НАЧИН.

# 6
момичета,какво ви е мнението за лабораторията в АГ -то вав Варна? ще ме посаветвате ли коя лаборатория да посетя във Варна .  резултатите ми от този цикъл са видимо лоши   и искам отново да ги пусна.

# 7
  • Мнения: 1 062
Aз лично съм ползвала услугите на тези двете (по-често първата):
http://www.statuslab.com/
http://www.laborexpres.com/
И в двата сайта има ценови листи.
Резултатите могат да се проверят по интернет (и на двете места).

# 8
Black_rose ,благодаря ти !

Общи условия

Активация на акаунт