Рядко ако

  • 878
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 908
Здравейте,др.Слънчева!
Дъщеря ми от седмица започна да ака по 4-5 пъти на ден и все жълто и рядко,с малко слуз вътре.Преди това акаше най-много по веднъж на ден и то жълто-зелено твърдо ако,при положение,че яде всякакви храни вече.Първо реших,че е от храната,сега обаче твърдо знам,че нещо не е наред,защото това не свършва,а тя яде една и съща храна както преди.Не е точно разстройство,защото е малко по-твърдо от разстройство,но не  и нормалната твърда консистенция.Нашата педиатърка каза,че е от зъби,защото сега 2 заедно се опитват на пробият венеца-единият дори проби вчера.Каза,че като пробият ще спре...Аз се чудех дали да не дам памперс за микробиология,но тя отхвърли този вариант,на детето нищо друго му няма.Преди ви бях писала за 2 бактерии,които малката си носи в гърлото,но не вярвам да е това причината.Взех да си мисля и за алергия,но да е хранителна.... newsm78не вярвам чак сега на това ниво да я покаже....
Вие какво мислите за това?Дали са зъби?Единствената храна,за която се сещам,че може да е от нея евентуално е домашно кисело мляко,аз си го квасих в къщи.Всичко това започна малко след първият път,когато опита такова-до сега ядеше купено.Обаче не и давам вече от него 3-ти ден и продължава това акане... Rolling EyesПедиатърка ни каза,да и давам прахчета ентерол сутрин и чай от шипки.Да кажа,че детето е от 4-тия си месец на АМ-обикновено,на 10 месеца и въведох кисело мляко-до сега-никакви проблеми.От една годинка яде кремовете с прясно мляко-пак няма проблеми.

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 20:00 от афродита

# 1
  • Мнения: 5 760
Възможно е да е от зъбите. Можете за 1 седмица да давате лечебно мляко на Хумана или Милупа вместо друго мляко. Това да се стабилизират изхожданията. Давайте и чайчето от шипки. Добре е за 1 седмица да се храните с относително диетични храни- ориз, картофи, моркови, бяло пилешко месо.

Общи условия

Активация на акаунт