Къпането

  • 1 894
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Дъщеря ми е на 1 год. и 2 месеца.Искам да Ви попитам задължително ли къпете децата вечер.Каква е логиката децата да се къпят вечер,предполагам,за да си легнат чистички и да спят по-сладко.Но мисля,че вече на тази възраст не е грешка,ако се къпят и по друго време.Вие как мислите?Искам и да Ви попитам до кога овлажнявате кожата след къпане и със какво?

# 1
  • Мнения: 959
По някой път малката я къпя и през деня,преди обедния сън.
Мажа я  с олио "Авент".

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
При отглеждането на децата мисля,че думата "задължително" нещо не върви.Обикновенно къпя дъщеря ми през 2-3 вечери,но всяка вечер естествено мия дупе,ръце ,лице и зъби.
Мажа с млякото на A-derma!

# 3
  • Мнения: 1 674
къпя понякога и през деня,мажа с бебешко олио

# 4
  • на пистата
  • Мнения: 5 839
къпя през ден сега ,лятото всеки ден даже по-два пъти на ден,че тогава повече се потят и цапат.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 761
През лятото Дияна я къпех по два пъти на ден. Като бебе основно я къпех вечер, защото мъж ми си беше у дома и ми е помагал.

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Въпрос на лична хигиена. Естествено, че не е задължително Naughty Ти си преценяваш. Но при положение, че аз се къпя всяка вечер, не виждам защо да правя изключения с детето.

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Къпем вечер, защото тогава се връща от ясла и познайте колко е чистичък....  ooooh!
Вече не мажем с олеа!  Peace

# 8
  • Мнения: 941
не я къпя всеки ден, през ден по скоро,понякога и през два, но всяка вечер мия дупе, ръце и лице,
Къпя я вечер защото след това няма да излиза на вън, а ако ви е по удобнокъпете в друго време, но след това мисля че детето не трябва да се извежда, зимата имам в предвид

# 9
  • Мнения: 1 146
къпем я всяка вечер, косата през вечер. през деня се бута къде ли не, идва си от яслата мръсна не мога да я сложа вечерта да спи неизкъпана. мажа с бебешкото олио на себамед.
през лятото се случва и през деня да я къпя, зависи.

# 10
  • Мнения: 2 131
Въпрос на лична хигиена. Естествено, че не е задължително Naughty Ти си преценяваш. Но при положение, че аз се къпя всяка вечер, не виждам защо да правя изключения с детето.
Да, и аз така мисля. Пък и Алекс сега непрекъснато се въргаля по земята и макар у дома да е чисто, предпочитам да е изкъпан. Пък и смятам, че банята помага за по-добрия сън.

# 11
  • Мнения: 133
Къпя бебка през вечер, защото е зима, но ако е излизала навън задължително я къпя след обяд или вечерта - както за мен самата, така и за детето не мога да си представя да ходи навън и да си легне в чаршафите без да се изкъпе!!!
Ползвам млякото на А-дерма след баня

# 12
  • Мнения: 2 000
Ами къпем ги вечер, защото тогава ни е най-удобно. Но иначе не виждам проблем да се къпят и по друго време на деня.

# 13
  • Мнения: 258
къпем я вечер защото сме и създали такъв навик, а пък през деня е на ясла, така или иначе.
Понякога се случва да прескочим някое къпане, защото и е голяма мъка влизането в бавята напоследък  Sad Но в тези случаи задължително се мие дупе, ръчички, очички, зъбки и т.н. Мажа я с лосиона на HIPP, но пак не е всяка вечер.

# 14
  • Мнения: 169
Въпрос на лична преценка.Аз лично не мога да си легна без да взема душ.Мисля ,че и детето ми е по спокойно след вана и заспива чисто и изморено от играта във водичката

Общи условия

Активация на акаунт