ясла в Русе

  • 575
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Мами, моля препоръчайте ми ясла в Русе, някъде в централната част. Всъщност това е доста разтегливо понятие като регион но яслата в която се опитахме да запишем дъщеря ми януари е със запълнен капацитет  (ние сме на 6 месеца) Cry. Не знам една или друга ясла дали е по добра дори не знам какви са им изискванията за постъпването но се оказа много трудно да си дадеш детето на ясла а аз ще трябва да се върна на работа след лятото. Ще съм ви благодарна ако си кажете мнението и  дадете някой съвет. Hug

# 1
  • Мнения: 1 197
влез в по градове и питай мамите от Русе,аз нямам оше никакво инфо за това,още ни е рано

# 2
  • Мнения: 516
В повечето ясли искат детенцето да е проходило, а вие както разбирам сте още новородени:)
Не е особено подходящо да го дадеш на ясла  толкова малко,мислила ли си за друг вариант? С гледачка е по-удачно,ако може да си го позволите. Сина ми я ходил в яслата в Здравец и не останах доволна,спрях го след месец.

# 3
  • Мнения: 1 197
Толкова ли е лошо в яслата в Здравеца,азам мислех да я запиша малката

# 4
  • Мнения: 389
Защо не си помислиш за някакъв друг вариант - детегледачка или някоя баба да гледа детенцето, поне докато стане на година и половина или две?
Иначе за ясла се подават документи в началото на календарната година и най-вероятно вече местата в повечето ясли са запълнени! Ако толкова държиш все пак детенцето да ходи на ясла през тази година, търси връзки!

# 5
  • Мнения: 516
Nel,педагожката ми е приятелка.Тя ме посъветва да го спра. Каза ми ,че като има деца,никога няма да ги пусне на ясла. Помисли за друг вариант.

Общи условия

Активация на акаунт