Търся си мами от Варна за фитнес.

  • 5 226
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте сладурани,започнах и аз ужасната борба с килограмите.Преди година като родих всичко си беше наред но преди 4 месеца като понамалих кърменето качих 5кг.станах от 65 -70.Свалих ги с японската диета,но коремчето ми е виснало,дупето също.Та реших да опитам и с фитнес тъкмо и да се поразсея.Но ми се ще да не съм сама,та ако има някоя желаеща мама да ми пише.Все пак лятото наближава и трябва да приличаме на нещо  261uu babydust7

# 1
  • Мнения: 50
от кой квартал на Варна си
аз съм от Цветния

# 2
  • Мнения: 38
Аз съм от Аксаково,но не ми е проблем да пътувам,свикнала съм покрай работата а и шанс да се откъсна от ежедневието,ако и ти си в майчински сигурно разбираш.Само че искам да кажа че аз ходих в един фитнес на Тракия и ми изготвиха програма и хранителен режим,все още не сам започнала тренирофките че съм в цикъл.Залата е малка и е само за жени,има и сауна и масажи,козметик и цените са страхотни!  newsm10Ти имаш ли нещо в предвит?

# 3
  • Мнения: 4 678
от кой квартал на Варна си
аз съм от Цветния


Мария заминавай,не се чуди #2gunfire

# 4
Здравейте сладурани,започнах и аз ужасната борба с килограмите.Та реших да опитам и с фитнес тъкмо и да се поразсея.Но ми се ще да не съм сама,та ако има някоя желаеща мама да ми пише.Все пак лятото наближава и трябва да приличаме на нещо  261uu babydust7
На кой фитнес си ходила,на този на "Баба Тонка" ли?
Аз се включвам въпреки,че не съм мама,но предполагам  newsm78 няма да възразиш?!Наскоро мъжът ми ми купи велоаргометър и ако разбере за фитнес  #2gunfire ,но един път в седмицата мога да ти правя компания   jump running . И аз не обичам да ходя по такива места сама.Ти по кое време си свободна,кога смяташ да ходиш?

# 5
  • Мнения: 1 632
А какви са цените там?Може ли повече инфо,моля!Аз съм ходила там,но преди 2 години.

# 6
  • Мнения: 171
Здравейте момичета:)
Аз съм се подложила на Дюкян диетата сега и смятам след 10-15 дена да тръгвам на спорт , за съм да сме компанийка стига да можем да си съчетаем времето си

# 7
смятам след 10-15 дена да тръгвам на спорт , за съм да сме компанийка стига да можем да си съчетаем времето си
Супер  Joy
Дано Жулка ни осветли по въпроса с цените

# 8
  • Мнения: 38
Да на същия,аз сащо много ще се радвам да се саберем повечко ще бъде по забавно смятам.Аз исках да ми направи хранителен режим и програма за тренировките което ми струваше 24лв.,но то е по желание,такаче вие ще си прецените.На мен ми е удобно през целия ден тъй като бебка има кои да я гледа,но тои ме посъветва че е най хубаво сутрин към 10 като зарядка за целия ден а и следобед е много натоварено.Цената е 3лв. на посещение има сауна към това безплатно или маи фитнеса беше бонус към сауната,иначе отделно тя е 6лв.

# 9
  • Мнения: 38
Дават и карти по 54лв. за три месеца.Там е вкл. всичко.

# 10
  • Мнения: 38
И на мен мъжо ми купи степер и аз толкова го ползвам.Сега се записвам и на фитнес и познай smile3515

# 11
  • Мнения: 29
И аз се присъдинявам към отбора, момичета.

# 12
  • Мнения: 38
Ами остава да се уговорим за ден и час.Аз днес трябва да отида в 17.30 да си взема режимите и той искаше да направим една тренировка но аз нали съм циклична и няма да стане, ще започна от другата седмица.Такаче вие преценете как да стане.

# 13
Аз съм редовна смяна до 17,30 на работа,така че през деня не мога #Cussing out .Ако някоя мама е свободна по това време ще се радвам newsm44.Преди време аз също съм ходила на този фитнес,хареса ми това че е малко,спокойно и чисто,имаше приятна музика.
Дано някое мамче се навие  newsm17

# 14
  • Мнения: 1 432
Aз имам страхотно желание ,но имам ска4ен съд за себе си. Няма как да стане ,ако намеря някога гледа4 ,6те ви тормозя на ли4ни  Hug И аз искам да ходя то4но в този фитне заради сауната  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт