Лоша жена

  • 3 463
  • 33
  •   1
Отговори
Здравейте,пиша като гост защото ме е срам от това което ще ви напиша и по точно от това което съм направила преди години!та няма да изпадам в подробности направо по същество!Преди години (4) направих аборт,но не беше в 3 или 4 месец,а в 5 месец.Спомням си че доктора ми каза че вече е оформено дете!Но ето че дойде момента в който вече искам дете но не става,ходих на доктор цитуна маска 1група секрет чист-спермограма идеална!Доктора ми знае за това ,,убииство,, което съм направила и ми каза че март ще правим цветна снимка (без хормони) директно нея!Искам само да кажа че не беше точно аборт ,а умартвиха детето и го извадиха! Та моч въпрос когато съм в петия месец къде се намира детето в тръбите или къде?Може ли да са ми увредили тръбите?Охх знам че някой от вас ще ме обвинът но това вече е минало!Вярвайте ми нямаше как да го задържа!!!!

# 1
  • Мнения: 611
 Shocked Shocked Shocked ooooh!
Какви тръби бе жена, в матката си е детето ooooh!
И защо си чакала 5 месеца ooooh!

# 2
Охх бях в чужбина и по мойте изчисления бях в 3 месец!Еми какво да направя не съм знаела как се смятам месеците и ката!

# 3
Охх бях в чужбина и по мойте изчисления бях в 3 месец!Еми какво да направя не съм знаела как се смятам месеците и ката!

# 4
  • Мнения: 304
Гледай сега, не съм аз тази дето ще те съди. Като гледам сама се съдиш достатъчно. Лошо или добро - това си е бил твоят избор.
Моят съвет и той е съвсем добронамерен - ограмоти се малко по някои теми. Не може да искаш дете и да си съвсем неграмотна по отношение на това, което става в теб. Из форума има къде да четеш за всичко.
На първо време - цитОНАМАЗКА - буквално - намазват се клетки от лигавицата на влагалището или шийката на матката върху едно предметно стъкло и се гледат под микроскоп за ненормални клетки. Използва се за откриване на ракови и предракови състояния.
Второ - в пети месец, че и от самото начало бебето ти не е в тръбите. Прочети в библиотеката и не се излагай с неграмотни въпроси.

# 5
  • Мнения: 64
 Разбира се,че в матката се разполага плода.А що се отнася до аборта винаги има рискове от увреждане.За мен това,което си направила е криминален аборт.Дори незнам как някой се е съгласил да го извърши.В 5-я месец аборт се прави/то си е направо раждане/само по медицински показания.Не те виня,не ме разбирай погрешно.Пожелавам ти успех в бебеправенето.

# 6
  • Мнения: 2 751
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Да направиш аборт-ОК.
Но да го УМЪРТВЯТ за да го извадят?
Кой, по дяволите, го е направил? Някъде нелегално ли?  ooooh!

Искаш да имаш дете, а не знаеш къде се намира бебето-в тръбите или матката.  ooooh!

Ох, гледам винаги да си трая или да кажа нещо утешително, но не издържах  Tired

# 7
  • Мнения: 2 751
Чудя се това дали е вярно или темата е пързалка?  newsm78
Да не би някой доброжелател да иска да ни гледа сеира!

Ако е така  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 8
Та за цитонамазката направиха ми я с тази цел да види доктора да не са ме наранили нещо и най-вече че се водя ,,раждала,,(това го казаха и двамата доктори) Значи четох нещо незнам точно къде из нета някъде и пишеше,че след аборт има вероятност да се увредят тръбите,аз просто искам да знам къде е било в 5 месец!И според вас защо няма да ми сизследват хормони ами директно цветна снимка!Мерси за отговорите до сега!

# 9
  • Мнения: 611
Ох и мен ме учуди този въпрос за тръбите Shocked
Но наистина вземи прочети нещо, тук във форума има толкова много инфо ,
Ти не си преживяла аборт, а раждане Shocked,
не че те съдя но това си е наистина убийство ooooh!

П.п. има опция " Проверка правопис" , използвай я Peace

# 10
  • Мнения: 8 929
Абе жена бебето от самото начало е в матката, какви тръби ?

Не мога по вече нищо да напиша ..............................................

# 11
Вижте сега ако не ми вярвате давайте към друга тема!С пари всичко става и да нелегално беше,но в болница.
Еми не може всички да сме ограмотени затова питам ГРАМОТНИТЕ да се ограмотя и аз!!!!!

# 12
  • Мнения: 304
По въпросите ти, вярвам, че получи необходимото ограмотяване.
Относно питането за хормоните и снимката - смятам, че си е до преценка на доктора, който те следи да прецени кое е по-добре да се направи в момента. Вероятно си има своите съображения. Ако имаш въпрос за това би било редно да питаш него.

# 13
  • Мнения: 668
мила незнам защо се е стигнало до аборт,но в 5 месец е много рисковано.Едва ли не са ти обяснили какво може да се случи след едно такова "раждане".Проблема може да не са само тръбите,затова си на снимка!Пожелавам ти късмет,защото ще ти е нужен!

# 14
Не никой нищо не ми е обяснил и затова задавам такива тъпи въпроси (за вас са)...

Общи условия

Активация на акаунт