365 пожелания

  • 13 534
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Здравейте!
Наближава Св.Валентин,и много искам да изненадам съпруга си с нещо подобно:

http://www.podaraci.bg/index.php/product/lang/bg/view/761/
Но от този сайт ще ми излезе скъпичко,затова предлагам в тази тема всеки да дава предложения,няма значение 1,2 или 100,колкото измислите  Crazy
Надявам се идеята ми да ви хареса Blush

# 1
  • Мнения: 6 167



Ето ти идея да декорираш масата.

365 според мен не е хубава цифра, напомня Нова Година.
"Желая те безумно" и тн.от сорта също не са много подходящи. Изобщо св. Валентин е една боза.
Има най-различни варианти за карти, кутии с билетчета, от които да тегли... ще потърся.

# 2
# 3
  • Мнения: 4 965
Идеята на Лени е добра.
Цената на това, което си харесала, ми се струва прекалена.
Аз лично имам идея да му подаря бутилка хубаво вино /нали трябва да уважим и хубавите български традиции/ + някоя от онези малки книжки със стихове или сентенции за любовта /джобен формат - много са симпатични, а цената им е между 3 и 8 лв./

# 4
  • Мнения: X
Мда, нищо ново под слънцето...цък


"Помниш ли първата ни среща?"
"Помниш ли първата ни целувка?"
"Ти си любовта на живота ми"
"Обожавам те"


А едно време по лексиконите какви ги пишехме, ех, 100 кутии като тази да напълниш...само да помисля малко и ще ти напиша няколко десетки... Flutter

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 12:11 от Анонимен

# 5
  • Мнения: 221
А от къде да намеря кутия под формата на сърце? newsm78

# 6
  • Мнения: 431
Кой ще има търпение да ги развива и да чете клишета, не знам. Не и някой мъж, във всеки случай.

# 7
  • Мнения: 6 167
Моят със сигурност няма да чете повече от 5 такива билетчета  Laughing
^KoRiNa^, Сърчица, картички, джобчета, пликчета - всичко е труд и творчество.
кутийки с форма на сърце могат да се намерят по магазинчетата, в които опаковат подаръци.

# 8
  • Мнения: 431
Имам идеи.
Подари му въдица, повече РАМ, мотор или час за стреляне в стрелбище. Сексуалните подаръци също не са за подценяване. Но дори и в линка, който си дала, пише "зарадвайте любимАТА", "романтика за ЖЕНИ". Което е показателно.
Обичайте мъжете си. Не им подарявайте хартия за 65 лева. За толкоз каква флашка може да се купи...

# 9
  • Мнения: 25 441
Моят със сигурност няма да чете повече от 5 такива билетчета  Laughing

То май няма такъв мъж, който да може да преглътне повече от 5. Особено пък неделните!  Mr. Green
Я му купи едно хубаво вино на човека, да разбере, че е празник (Свети Трифон Зарезан)!  Laughing
И без това любовта на мъжа се крепи на алкохола или на 3-те ракии, да сме по-точни...  Joy

# 10
  • Мнения: 1
Цитат
Я му купи едно хубаво вино на човека, да разбере, че е празник (Свети Трифон Зарезан)!   
  hahaha   Joy  hahaha  Joy   bouquet   bouquet   bouquet

# 11
  • Мнения: X
Моят със сигурност няма да чете повече от 5 такива билетчета  Laughing


Я му купи едно хубаво вино на човека, да разбере, че е празник (Свети Трифон Зарезан)!  Laughing

Може и с белезници, та да стане празникът наистина незабравим...  Rolling Eyes Grinning

# 12
  • Мнения: 515
Може вместо любовни пожелания, в листчетата да пише сексуални желания... Пример.... "целуни ме на 10 различни места"... "Направи ми масаж". Мисля, че такива листчета могат да обогатят доста сексуалната връзка на 2-ма човека, но незнам как ще измислиш 365 по добре кам 100 Simple Smile

# 13
  • Мнения: 25 441
Може вместо любовни пожелания, в листчетата да пише сексуални желания... Пример.... "целуни ме на 10 различни места"... "Направи ми масаж". Мисля, че такива листчета могат да обогатят доста сексуалната връзка на 2-ма човека, но незнам как ще измислиш 365 по добре кам 100 Simple Smile

А ако той реши да си върне и също й подари кутия с желания като: "Всеки ден искам по 5 свирки" или "Масажирай ми простатата", или "Искам всяка сутрин да ставаш в 5 и да ми точиш баница", или "Днес си в цикъл, по-добре напомпи гумите на колата вместо мен"...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: ср, 23 яну 2008, 15:33 от Как` Сийка

# 14
  • Мнения: 7 107
Може вместо любовни пожелания, в листчетата да пише сексуални желания... Пример.... "целуни ме на 10 различни места"... "Направи ми масаж". Мисля, че такива листчета могат да обогатят доста сексуалната връзка на 2-ма човека, но не знам как ще измислиш 365 по добре каем 100 Simple Smile
Да - на Тимбукту, на Пукет ...

Общи условия

Активация на акаунт