Какви щори за балконска врата?

  • 3 837
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 284
Имате ли идея какви щори подобни на римските могат да се сложат на балконска врата и прозорец в кухненски бокс и на прозорец в хола?

Имам чувството че римскитещори не се закачат на дограмата, а ако са на стената балконската врата ще е трудно да се отваря.
Роло щорите , алуминиеви и вертикални  не ми харесват, не ми е достатъчно уютно с тях.

Всички картинки които намирам са все за прозорци, но не и за комбинацията врата+ прозорец.

Някой от вас да знае как да се справя с този проблем?

# 1
  • На село
  • Мнения: 873
Точно римски щори мисля да слагам на прозореца и балконската врата на кухнята - не веднъж са коментирани римските щори във форума и от момичетата тук знам, че трябва да имаш 30 см тухла над вратата и съответно прозореца, т.е. м/у горната част на вратата и тавана. Тогава нямаш никакъв проблем с отварянето.

Извинявам се предваритено на авторката на темата, но за да не отварям втора тема за щори, искам да попитам тук - има ли някой римски щори с двоен механизъм - за плътен и по-ефирен плат? Могат ли да се спускат/вдигат на различни нива/дължини - предполагам, че такава е всъщност идеята им, но аз да си попитам за всеки случай?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 284
Нямаме ги тези заветни 30 см, аз за това питам:(. Все някой може да е виждал щори които се слагат на самата врата и да имитират перде.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 040
римските щори могат да се сложат и на рамката на стъклото Peace
Ето как изглеждат:http://www.gershmanbg.com/Materiali/New%20roman/TERRACOTA.017.jpg

Общи условия

Активация на акаунт