алергия към белтъка на кравето мляко

  • 605
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Имам едно въпросче кога и как се проявява евентуалан алергия към белтъка на кравето мляко, и кой ви каза че детето има такава.Те май въпросите станаха повече, но се замислих защото на последната консултация нашето педи забеляза едно петънце зад ушето на детето и каза че може да има алергия към белтъка, ама не била сигурно така че ви моля да споделите опит.

# 1
  • Мнения: 4 358
В подписа ми има линк към клуб Алергии, а там има всякаква информация.
Дано не ти се наложи да четеш по-задълбочено!

# 2
Цитат на: zwete
Имам едно въпросче кога и как се проявява евентуалан алергия към белтъка на кравето мляко, и кой ви каза че детето има такава.Те май въпросите станаха повече, но се замислих защото на последната консултация нашето педи забеляза едно петънце зад ушето на детето и каза че може да има алергия към белтъка, ама не била сигурно така че ви моля да споделите опит.
 Петънцето зад ушето не е алергия към кравето мляко! Grinning И това би трябвало педиатърът да го знае!

# 3
  • Мнения: 18 542
Борис беше целия в обриви (зачервени на някои места) много суха белеща се кожа, а по-късно се появиха и лишеи.
Само от едно петънце зад ушето не моге да се постави такава диагноза, но съветът ми е да следиш дали няма да се разпространи това петно и ако това стане да потърсиш лекар.

Общи условия

Активация на акаунт