бебе на 5 месеца не си изяжда млякото

  • 754
  • 7
  •   1
Отговори
на10.01.08 навърши 5 месеца,на15.01.08 бяхме на ваксинация,бебето започна да не си  изяжда всичкото млеко от 180мл изяжда 100,80 различно,почнахме да го захранваме с пюре от ябълка

# 1
  • Мнения: 413
А моя син въобще не иска мляко!!! Но не е причина ваксинацията според мен, нещо се променят децата и не искат да ядът, ние сме така вече 3-ти месец и никакъв педиатър не може да ми обясни причината


Май темата трябва да бъде преместена

# 2
  • Мнения: 757
и аз имах такъв проблем смених млякото и бебето започна да пие мляко като невидяло.

# 3
  • Мнения: 724
и аз имах такъв проблем смених млякото и бебето започна да пие мляко като невидяло.
и при нас е така.Вече сме на 5-ти вид мляко Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 2 721
Това количество 180мл.за пет месеца ми се вижда много,ние сме на 8м. и пием180

# 5
  • Мнения: 753
спокойно, понякога се е случвало и при моето дете...например една от причините е била, че го 'измъчва зъбче' - първото проби на 4 1/2 месеца, сама споменаваш ваксината и тя може да е причина,
изчакай няколко дни и не се притеснявай, а не е като да не яде съвсем щом все пак изяжда по 100 мл

на 5 месеца моето ядеше по 150 мл само вечер, през деня дозата беше по 120 мл, но децата са различни и всичко е индивидуално

# 6
  • София
  • Мнения: 672
Това количество 180мл.за пет месеца ми се вижда много,ние сме на 8м. и пием180
Ние също сме на 5 месеца, но пием средно между 180-210мл. Някои дни си изяжда всичкото мляко, други остава по 60-80мл. Спокойно децата са различни и имат различни нужди.
Не се тревожи колко мляко изяжда-ако наддава и е бодро и весело детето няма проблем! Peace
А за смяната на АМ-доколкото знам не е хубаво да се сменят млеката-прави се само при нужда!

# 7
  • Мнения: 745
нашият бебок също не иска да си изяжда всичкото мляко.правя му 150-160.понякога ги хапва,понякога не.за мен причината е ,че вече млякото не му харесва.а иначе никога не ми е отказвал каша или пюре.дори се е случвало сутрин,като се събуди и би трябвало да е гладен,давам мляко,яде към 100 и почва да ми бута шишето.оригвам го и пак му давам.хапва още малко и край.а преди сутрин отвореше ли очички,след 2-3 минути започваше да реве от глад.засичала съм 160 мляко го е изпивал за 7 минути!!!така сме.но не се притеснявам,наддава си добре. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт