операция за стимулиране или възбуждане на яйчниците

  • 1 028
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Здравейте.отнася се за моя близка, на която и предстои такава операция.някой може ли да ми каже нещо по въпроса.може би си има и друго име, но тя не можа да ми каже.пила е няколко години противозачатъчни за да лекува кисти.сега са и казали, че яйчниците и били заспали и трябва да се направи такава операция.знам, че не ви давам много информация, но тя не иска да говори за това и не мога да разбера точно какъв е проблема.рових се насам-натам, но като незнам медицинското наименование за такъв проблем и не можах нищо да намеря.благодаря Ви предварително.

# 1
  • Мнения: 3 453
 newsm78 Единственото, на което ме навежда поста ти, е лапароскопия и фенестрация. Нека някой по-запознат да се включи! Peace

# 2
  • Мнения: 2 309
Щом не си толкова запозната,няма как да ти помогнем...
Яйчниците могат да се стимулират и с медикаменти!
Тези операции,често са пречка!Нека не избързва.

# 3
  • Мнения: 4 324
Кажи и за съществуването на този форум. Нека влезе и тя сама попита. Щом не иска да говори по въшпроса, не я притискай. Гадно е когато някой тръгне да ти дава съвети без да си му ги искал, някой който е далеч от собствените ти проблеми. Разбирам желанието ти да и помогнеш, но това което можеш да направиш, е да я излсушваш само тогава когато тя е готова да споделя, не я насилвай.

Общи условия

Активация на акаунт