става ми тежко след ядене

  • 4 324
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
Здравейте. От седмциа да кажем насам каквото и да ям после ми става тежко.Дори да е просто препечена филийка със сирене пак същата работа. иНа4е съм гладна но като хапна ми става тежко. Възможно ли да е от нерви. Напоследък доста ми се се насъбрало. Пробвах да пия цинарикс уж за по бързо смилане на храната ефект няма. Интерсното е , че вчера не съм ходила по - голяма нужда а днес съвсем малко въпреки че имах чувството че страшно много ми с еходи. Случвало ли ви се е. Имам ли повод за притесннеи. Въпреки че ми е тежко не ми се повръща слава богу. Попринип съм от хората, които доста си похапват ама много плодове и зеленчуци не ям. Дайте съвет моял ви се!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 222
Бременна ли си?

# 2
  • Мнения: 161
не не съм. на 23 години съм - ако има зна4ение Simple Smile

# 3
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
От стрес може да се получи така. Също може да се получи при продължително пазене на диета. Стомаха се свива.

# 4
  • Мнения: 3 036
Защо не си направиш изследвания за колит и гастрит.
Същите прояви ги имах и аз и се оказа колит.
Но не е шега работа,защото може да се превърне в язва.
Наблегни на леките,меки храни,,супи и ястия със сос.

# 5
  • Мнения: 179
Същата съм и аз,като хапна и имам чувството ,че коремът ми ще експлодира,направо си ме боли  Sad След около 30мин ми минава,но те са направо ад  Cry,ям много плодове и зеленчуци,не съм нервна   ,винаги съм била тези кг ,явно сме си за лекар  33uu

# 6
  • Мнения: 161
благодаря ви за отговорите. Ако още някой има да сподели мнение ще съм му благодарна. МИ може би сме си за лекар да. Тази сутрин обаче като закусих и за първи път  не ми стана тежко дано да продължава така.

Общи условия

Активация на акаунт