Отзиви за преподаватели - район Слатина

  • 3 321
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Здарвейте,
Събирам мнения за отзиви в училищата в ранон Слатина -23,31,93, 138.Може да съм изпуснала училище.
Става дума за първи клас.Интересуват ме отзиви за преподаватели, ниво на обучение, дисциплина.
Пуснах търсачка, но ми излизат само стари и не актуални за момента теми.
Моля ако някои има актуално инфо нека го сподели.
Благодаря ви предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 138
никои ли няма инфо за тези училища? newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 650
За 138-мо имам информация- не са доволни познатите ми майки и след 5-ти клас тръгнаха да търсят други училища да си местят децата. Няма и занималня, само до обяд са децата.
За 31-во са по-добри отзивите, но е голямо училище с много паралелки 1- ви класове. Но аз съм с предубеждения към него, защото всички квартални вагабонти по мое време излязоха от това училище.
И двете училища за мен са си обикновени квартални училища и нищо повече.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Отивай в училищата и питай децата и родителите за мнение за обучението, за учителките, за работата, за занималните, изобщо за всичко, за което ти дойде на акъла.  Peace
Моето мнение е, че за децата от 1 до 4 клас трябва да се търси добра учителка, а не да питаш какво е училището.  Thinking

# 4
  • Мнения: 1 193
Отивай в училищата и питай децата и родителите за мнение за обучението, за учителките, за работата, за занималните, изобщо за всичко, за което ти дойде на акъла.  Peace
Моето мнение е, че за децата от 1 до 4 клас трябва да се търси добра учителка, а не да питаш какво е училището.  Thinking
Голямата ми щерка е в 23 у-ще. Доста се двуомих м/у него и 31, но разпитах доста майки и реших, че ще я запиша в това което ни е най-близко. Проучих г-жите, които трябваше да приемат 1-ви кл. Като отидох да подавам молба, дискретно подпитах в канцеларията за г-жата към която се бях насочила. Мисля, че направих правилен избор и не съжалявам. Освен това у-щето се поддържа доста добре, има и извънкласни занимания.
В първи и 2-ри кл. имаха занималня, тази год. нямат, но тя си има изградени навици и се справя добре в къщи.
Това е, моят съвет е да разпиташ за г-жата, която ще ги поеме  Peace

# 5
  • Мнения: 138
Благодаря ви за инфото.  bouquet
И аз се интересувам най-вече от преподавател,не толкова училище,защото по това време се поставят основите.
Явно се пита на място

# 6
  • Мнения: 47 888
и ние сме в този район и ще се радвам някой да сподели мнение, насочили сме се главно към 93, защото ни е най- близко, има занималня, наблягат на спорта, а това не е за пренебрегване в наши дни, и е малко училище, спокойно

# 7
  • Мнения: 143
Здравейте,
за съжаление на мен не ми похвалиха 93-то,но разбира се на всеки критерийте са различни и личните мнения са относително вярни.Аз съм се насочила към 138-мо и утре чакам информация за добра учителка за 1-ви клас.Когато получа информация ще споделя за да видиме дали ще съвпаднат мненията и тук.

# 8
  • Мнения: 28
Дъщеря ми е в предучилищната група на 23 училище. Засега съм доволна от г-жа Шотева. Дъщеря ми ходи със желание на училище. Според мене са малко големи домашните, ама знам ли, сигурно така трябва. Лошото е,че като се върна в 7 часа, няма кога да седнем да пишем.  Говори се, че същата госпожа можело да продължи и за първи клас, ако има достатъчно паралелки.

# 9
  • Мнения: 53
Здравейте,
за съжаление на мен не ми похвалиха 93-то,но разбира се на всеки критерийте са различни и личните мнения са относително вярни.Аз съм се насочила към 138-мо и утре чакам информация за добра учителка за 1-ви клас.Когато получа информация ще споделя за да видиме дали ще съвпаднат мненията и тук.
Ще чакаме отзиви за учителка.Незнам дали не сформират паралелките по втория чужд език аз писах руски.Не ви ли притеснява занималнята...

# 10
  • Мнения: 47 888
аз вече избрах мария николова от 93 у-ще
има занималня, по желание водят децата на плуване на академик с бусче, има занималня в у-щето за 1,2,3 клас, както и английски, компютри и спорт
и приятелите ни ще учат там, най- близо ми е, срещнах се с учителката и ми допадна - млада и приятна е
ако нещата не потръгнат, ще я преместя

# 11
  • Мнения: 673
аз вече избрах мария николова от 93 у-ще
има занималня, по желание водят децата на плуване на академик с бусче, има занималня в у-щето за 1,2,3 клас, както и английски, компютри и спорт
и приятелите ни ще учат там, най- близо ми е, срещнах се с учителката и ми допадна - млада и приятна е
ако нещата не потръгнат, ще я преместя
  Работила съм в 93 -то като учител по география преди няколко години. Познавам лично Мария Николова и искам да ти кажа ,че можеш да и се довериш.  Училището наистина е малко и това основно са му проблемите, че недостигат класните стаи. Малките - 1,2,3 и 4 клас са отделени от големите на първия етаж и имат досег с тях само на лафката и в стола.

# 12
  • Мнения: 47 888
благодаря ти за мнението
аз съм учила в това училище и горе-долу знам + и -
Мария Николова ми направи добро впечатление и се надявам тя да е "нашата" учителка Hug

# 13
  • Мнения: 673
  Е , в такъв случай знаеш ,че минусите не са малко.

# 14
  • Мнения: 47 888
е, нещо по- специално ли имаш впредвид  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт