АЕЦ Белене...

  • 2 139
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 794
Е, стана ясно след посещението на г-н Путин, че е възможно Русия да финансира проекта от 4 милиарда  #Crazy

Не дай си боже да решат наистина да ги дадат тези пари.... ooooh!

Честно казано не желая да има още една атомна централа в България...

Не желая и още радиоактивни отпадъци...

Както и танкери около Бургас...Черноморето е застроено да, но поне няма мазут по плажовете (поне за сега)

Може би поради факта, че премиера ни се казва Сергей ДМИТРИЕВИЧ Станишев, а президента е бил с ник Гоце.. явно няма как да избегнем тази вечна "дружба"...

А природата  и българските интереси кучета ги яли...  Twisted Evil


ПС. Чернобил си го спомням много ясно.. а и всяка година ни показват кадри от Припят... Confused Ужас..

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
аз пък искам да има още 2 атомни централи и да не сме просяците на европа. А онези гъзоблизци заради които спряхме 3,4 блок на Кузлодуй, да ги обесят пред народното събрани за предателство на държавните интереси.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аз пък искам да има още 2 атомни централи и да не сме просяците на европа. А онези гъзоблизци заради които спряхме 3,4 блок на Кузлодуй, да ги обесят пред народното събрани за предателство на държавните интереси.

същото.  Peace

И като толкоз много гледаш за Припят, Саманата, дали ти е ясно, че онази АЕЦ няма нищо общо с нашата в Козлодуй.
А ясно ли ти е, ако останем без нито една АЕЦ, колко ще плащаме за потреблението на ток?

Абе замисляйте се по-надълбоко, преди да поствате.

# 3
  • Мнения: 804
аз пък искам да има още 2 атомни централи и да не сме просяците на европа. А онези гъзоблизци заради които спряхме 3,4 блок на Кузлодуй, да ги обесят пред народното събрани за предателство на държавните интереси.
newsm10

# 4
  • Мнения: 274
Е, стана ясно след посещението на г-н Путин, че е възможно Русия да финансира проекта от 4 милиарда  #Crazy

Не дай си боже да решат наистина да ги дадат тези пари.... ooooh!

Честно казано не желая да има още една атомна централа в България...

Не желая и още радиоактивни отпадъци...

Както и танкери около Бургас...Черноморето е застроено да, но поне няма мазут по плажовете (поне за сега)

Може би поради факта, че премиера ни се казва Сергей ДМИТРИЕВИЧ Станишев, а президента е бил с ник Гоце.. явно няма как да избегнем тази вечна "дружба"...

А природата  и българските интереси кучета ги яли...  Twisted Evil


ПС. Чернобил си го спомням много ясно.. а и всяка година ни показват кадри от Припят... Confused Ужас..

Доста неадекватно изказване...Интереса към Белене е огромен. ако не го строят руснаци, ще го направят американците...Между другото в процеса на проучване , консултация и самото изграждане ще участват и последните.

# 5
  • Мнения: 794
Ей, вие ме учудвате колко сте тесногръди, тази огромна сума може да се ползва по доста по-рационален начин като се инвестира в енергетиката, само че в user-friendly технологии като ТЕЦ, ВЕЦ  т.н. вода и вятър Бог дал.

И пак ще изнасяме, но без да ни застрашава колосален катаклизъм  Tired

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
но без да ни застрашава колосален катаклизъм  Tired

абе много се излагаш... недей така.

# 7
  • Мнения: 794

Безопасен АЕЦ, о моля ви!

# 8
  • Мнения: 2 556
Колкото и да е сигурно и т.н., и аз не искам  АЕЦ в Белене, защото ми е неприятно да има централа на 1 крачка от мен. Даже се замислям да се преместим някъде, като заработи АЕЦ-а в Белене, остава да измисля къде.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Колкото и да е сигурно и т.н., и аз не искам  АЕЦ в Белене, защото ми е неприятно да има централа на 1 крачка от мен. Даже се замислям да се преместим някъде, като заработи АЕЦ-а в Белене, остава да измисля къде.

 Grinning Иди в Козлодуй... да се увериш, че хората там са напълно нормални и имат доста облаги от АЕЦ-а, дето им е под носа.

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
ТЕЦ-овете са силно екологични, мдам. Връх в технологиите.

# 11
  • Мнения: 181
аз пък искам да има още 2 атомни централи и да не сме просяците на европа. А онези гъзоблизци заради които спряхме 3,4 блок на Кузлодуй, да ги обесят пред народното събрани за предателство на държавните интереси.

Същото  newsm10 енергийната независимост е най-важното нещо в наши дни. И ако всичко се прави както трябва, атомната енергия е най-евтина и най-чиста.
Къде сте виждали "user-friendly" ТЕЦ? Питайте италианците кога ще стигнат евро стандартите по вредните емисии във въздуха, като нямат АЕЦ. ВЕЦ-овете за съжаление също разрушават природата с построяването си и отклоняването на водата от естествения и път. Е може би не е толкова лошо да засадим едно поле с вятърни мелнички, вместо с жито, но едва ли ще може да се мери с една АЕЦ. За съжаление съхраняването на ядрените отпадъци си е доста доходен, но черен бизнес, но това все пак е поправимо.

# 12
  • Мнения: 434
аз пък искам да има още 2 атомни централи и да не сме просяците на Европа. А онези гъзоблизци заради които спряхме 3,4 блок на Козлодуй, да ги обесят пред народното събрани за предателство на държавните интереси.
Напълно подкрепям,с две ръце.
Не мога да се съглася с авторката,че ТЕЦ е user-friendly технология,но сигурно не е минавала покрай Мариците.
За сведение живея в Козлодуй, мъжът ми работи в АЕЦ и сме напълно нормални,за жалост не светим в тъмното,щото ако светехме щяхме да си спестим от сметката за ток.

# 13
  • Мнения: 2 556
Въобще не ме е страх от ежедневно съжителство с централата и нямам никакви опасения какво ще ми се случи, ако всичко в нея е наред. Опасявам се, че макар и малък, рисът от авария винаги съществува и именно той ме тревожи, а не самата централа естествено.

# 14
  • Мнения: 804
Колкото и да е сигурно и т.н., и аз не искам  АЕЦ в Белене, защото ми е неприятно да има централа на 1 крачка от мен. Даже се замислям да се преместим някъде, като заработи АЕЦ-а в Белене, остава да измисля къде.
Ако е на отсрещния бряг на Дунав, по-спокойна ли ще си?
Нали видяхте какво стана с Козлодуй, викове писъци драми и лизане на европейски г*ве и сега Румъния ни измества от пазара на ток на Балканите.

Общи условия

Активация на акаунт