За ноктопластиката в Пловдив

  • 580
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 172
Здравейте!Пускам нова тема за мамите от Пловдив,които могат да ми дадат инфо за ноктопластиката тук.Искам да си направя такава и съответно да ми препоръчате добър салон на сносна цена за най-добрата ноктопластика,която може да се направи(да не уврежда естествения нокът,да стои естествено,да не се чупи и лакът да трае дълго време) около 50-60 лв.Нямам представа сега какви са цените,но доколкото прочетох от темата за ноктопластика са в тези рамки.Ще съм ви благодарна ако ме посъветвате към кой салон да се обърна   bouquet

# 1
Препоръчвам ти една наистина добра маникюристка,казва се Пепи,тел и е 0889 011 077,салонът се казва Алехандра(не Александра) Стил,но те се преместиха съвсем скоро и като и звъннеш тя ще ти обясни къде са точно. След ноктопластиката ноктите ми са по-здрави от всякога,а докато бях с нея-какво да ти кажа-кеф голям,почти всичките ми колежки вече ходят при нея и са супер доволни.Аз си правих началото на февруари и беше 40 лв ноктопластиката(включва и лакиране ) и после на 3 седмици на поддражка беше 20,сега вече е 30 лв. Няма да съжаляваш,ако идеш при нея,хубаво те разпитва какво искаш точно,абе бягаи барзо!!!!!  thumbsup smile3521 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт