Закрила и Токуда

  • 767
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 387
Здравейте,

Има ли някоя от вас представа дали е вярно, че Закрила не си е подновила договор с Токуда и тези, които са здравно застраховани там, не могат да ползват безплатно услуги в болницата?
Уф, дано сте ми разбрали поста ooooh!. Нещо нямам дар слово днес Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 211
И аз чух такъв слух, но нямам потвърдена информация. Защо не се обадиш утре в Токуда да попиташ?
Аз се успокоявам с това, че винаги може да си платиш и вземеш фактура с необходимите документи и в Закрила да ти ги осребрят.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 387
По принцип си права, но не ми се изсипват наведнъж хилядя и кусур лв. и после да ги чакам тези от Закрила да ми ги върнат.

# 3
  • София
  • Мнения: 676
Обади се в "Закрила" и ги попитай дали са подновили договора  Peace. Определено доста бавят парите.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 387
Уви, все още не са, но тъй като имам още два месеца до термин, се надявам, че ще се раздвижат Praynig

# 5
  • Мнения: 8
От Закрила са казали на координаторите във фирмата в която работя, че няма да си подновяват договора с Токуда, защото Токуда са си направили собствено здравно осигурително дружество и не искат да работят с друго такова. Това не съм го видяла черно на бяло, а само като информация по телефона.
Лорисита е права, че може да се плати в брой и после да се иска възстановяване от Закрила, но това блокира средства за известно време.

Общи условия

Активация на акаунт