Как да махна кичурите

  • 3 459
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Как да махна кичуритe newsm78
Някои може лu да ми даде съвет, как да махна руси кичури в домашна обстановка, т.е. каква боя да взема, искам пак да си направя косата в естествения и цвят, кестеняв.
мерси предварително  Hug

# 1
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Освен да се боядисаш нацяло, не виждам друг начин, но щом са руси, имай предвид, че от първия път едва ли ще ги скриеш на 100%. Цвета ще стане по-светал задължително

# 2
  • Мнения: 957
Не мога да ти препоръчам нищо...ще се боядисаш .......прекрасно..но след това ще ти си избиват русите кичури със сигорност

# 3
  • Мнения: 69
каквато и марка да вземеш трябва да е 5-ца,например гарние номер 500.цифрата 5 отгожаря на кестенявия цвят

# 4
  • Мнения: 193
За боядисването е ясно, но с каква боя  newsm78, преди години го бях правила, но сам забравила, без окилслител ли трябваше да бъде, имаше нещо и става. Е и моите кичури не са пресни, на 3 месеца, но ми писнаха.

# 5
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 398
Кичури се махат само с рязане Simple Smile . Колкото и бои да слагаш от горе, пак избиват , щом почне да пада цветът. Аз моите започнах да ги махам с безамонячна на Lacme - 6.0  и става , но през 3 месеца - се освежавам с боята Peace.

# 6
  • Мнения: 1 418
Цветът трябва да е близък до твоя.Ако намериш кой да те намаже-
Купуваш един тон по-светло от това,което искаш,и съответно още
една боя с желаният цвят.Само върху кичурите мажеш от по-светлата
боя(без никакъв окислител!-това е важно)и отгоре по-тъмната боя с
6% окислител-не повече!Стоиш колкото е указано на опаковката.

# 7
  • Мнения: 1 666
Ще трябва да си боядисаш цялата коса, но имай предвид, че поне два-три пъти  кичурите ще "избиват".
За боя мога да ти препоръчам Гарние - не изтощава косата, а като си била на кичури се преполага, че поне те са изтощени.

# 8
  • Мнения: 676
Както и другите са ти казали русите кичури се махат с рязане, каквато и боя да си сложиш винаги излизат след няколко миенета на косата.

# 9
  • Мнения: 4 053
аз свърших тази работа при фризьорката,
съветвам те и ти да идеш, а не да се бъзикаш с косата си,
за следващото боядисване ще можеш и сама  Wink
иначе, аз я клепам с Лонда

# 10
  • Мнения: 193
Мерси за отговорите  Hug,
значи боя без амоняк, по светла от моята!

Общи условия

Активация на акаунт