la roche posаy

  • 6 396
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 317
http://www.laroche-posay.com/index.aspx

Днес си взех околоочния с витамин С.Харесах си и други продукти на марката,но все пак да се допитам до вас.Какво сте използвали и доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 776
Ползвала съм доста техни продукти и от повечето съм доволна Peace Кремът им Hydraphase Legere е много подходящ за мазна към комбинирана кожа, която се изсушава през зимата. Ефеклар серията пък е много толеранта към кожата, от нея фаворит ми е Hug измиващия гел, след който кожата се чувства успокоена. Lipicar Syndet го използвах и за лице и тяло, когато кожата ми се белеше, защото е наситен с масло от карите и глицерин, но не смятам, че е подходящ за лицето, защото изсушава. Не ми хареса единствено Ефеклар К, от него кожата ми се омазняваше допълнително и не си изпълни обещанието за "целенасочено мкроексфолиране" Crossing Arms
В момента ползвам Toleriane кремът за нетолерантна кожа, а върху него слагам Rosaliac срещу зачервавния и капиляри. Харесват ми, защото моята кожа е много чувствителна и вече не всичко ми понася. Всъщност това е хубавото на марката - че всички продукти са много нежни към кожата!  bouquet Но, ако човек няма проблеми със състоянието на лицето си и масовата и/или селективната козметика му понасят, няма проблеми да ползва други неща, определено има и по-добро качество, както при по-скъпите, така и при по-евтините!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 160
Чувала съм добри неща за марката , но още не съм ги пробвала.
Хвърлила съм око на  този крем :



Някой има ли впечатления ?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 193
Аз съм  ползвала техни маски за еднократна употреба в пакетчета. Страхотни са.

# 4
  • Мнения: 281
Много съм доволна.

# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мела Д съм ползвала преди две години,много добре ми се отрази на кожата,но ако търсиш ефекта за избелване на големи пигментни петна -явно трябва много продължително да го ползваш.

# 6
  • Мнения: 126
ползвала съм избелващият Мела Д  - ефект никакъв!

# 7
  • Мнения: 17 407
За МЕла Д-то зна от приятелка, че май нямаше особен ефект. За серията с Вит Ц само съм чувала, че е много добра. Ползвам в момента Hydraphase riche за много сухата си кожа- много съм доволна. За мен  е по- добър от хидратиращия на Авен, да речем

# 8
  • София
  • Мнения: 2 160
Ей вие ме разбихте. Crazy
Така се бях навила да си го взема този крем , а сега се разколебах  Rolling Eyes

По принцип го искам за избелване на пигм. петна и лунички .  Thinking

# 9
  • Мнения: 17 407
Ами, вземи го. Приятелката ми ползваше и други неща, наред с него, Със сигурност е по- доволна от избелващия тоник на Биотрейд обаче. Това нищо не значи, де.

# 10
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Слаб е......но пак ти казвам зависи до каква степен е оцветяването на петната.

# 11
  • Мнения: 126
MadGirl аз също го бях взел за избелване на пигм. петна, ползвах го почти 6 месеца и нямаше никакъв ефект....но пък при една моя приятелка за няма и месец петната изчезнаха.
Всичко е много индивидуално. При мен специално имаше ефект от Мелабел и Ахромин, но петната все още не са изчезнали напълно.
Ти си прецени дали да дадеш около 40 лв. за Мела Д.
 

# 12
  • Мнения: 3 252
Аз за съжаление не видях никакъв ефект нито откъм подхранване, нито откъм изглаждане на бръчици от Актив С за под очи , но пък съм много, много доволна от слънцезащитните им кремчета за лице, от термалната вода и от едно гелче за измиване на атопична и суха кожа, но не помня как се казва и не го намирам ня сайта.

# 13
  • Мнения: 1 885
Миналата седмица си взех доста техни неща - Мляко за почистване, крем-гел за тяло, крем за тяло и крем за ръце. Като тинейджърка ползвах тяхна козметика за акне. Много съм доволна!

# 14

Общи условия

Активация на акаунт