Препоръчайте ми програма за превеждане от английски.

  • 7 098
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Мили,мами кажете ми някое име на преводачка за да си я изтегля от някъде.

# 1
  • Мнения: 677
Тази е онлайн и не е лоша.

# 2
  • Мнения: 753
http://www.eurodict.com/

аз използвам този речник, удобен ми е

# 3
  • Мнения: 4 970
"Бултра"  е друг вариант Peace

# 4
  • Мнения: 250
След определен брой преводи не те ли спират със съобщение от типа : Изразходвахте лимита си ( примерно 5 пъти използван на ден) пратете sms за да продължите безплатно?
Преди ползвах Уебтранс и бях доволна, но сега вече е с sms-и и той.

# 5
  • Мнения: 2 631
Аз знам страхотен онлайн преводач, но няма опция 'български език'. Може от английски на руски, например  Joy
и няма лимит  Peace

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Web Trance - много е удобен, както за думи и текстове, така и направо да превежда страници в Интернет. Сложила съм си го като добавка към Мозилата и си го ползвам, когато искам да си преведа някой сайт, само с един бутон и превежда за минутка цялата страница.

# 7
  • Мнения: 102
Web Trance - много е удобен, както за думи и текстове, така и направо да превежда страници в Интернет. Сложила съм си го като добавка към Мозилата и си го ползвам, когато искам да си преведа някой сайт, само с един бутон и превежда за минутка цялата страница.
Как става този номер?Аз си инсталирах точно нея,но тази магийка не знам как става.

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Web Trance - много е удобен, както за думи и текстове, така и направо да превежда страници в Интернет. Сложила съм си го като добавка към Мозилата и си го ползвам, когато искам да си преведа някой сайт, само с един бутон и превежда за минутка цялата страница.
Как става този номер?Аз си инсталирах точно нея,но тази магийка не знам как става.
Виж си горе менютата на програмата, когато я стартираш. От менюто "помощ" избери "активиране през Интернет". И понеже програмата е пригодена за IE, с него тръгва без проблем, а за Мозилата имаше едни специални врътки, които сега не мога да си спомня, но е малко по-сложно.

Общи условия

Активация на акаунт