пъпчици на дупето

  • 508
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Здравейте,мамчета!Напоследък през няколко дни на Бебка и се появяват ситни пъпчици по дупето,памперсите са ни на Pampers,а кремчето и е на Bupchen.Ака винаги по време на хранене и досега не ни се е случвало да стоим с наакан памперс.Ако някой има някакво предположение,моля кажете.Благодаря!

# 1
  • Мнения: 388
и на моята се появяват.
Като се появят подмивам я на всяко пишкане и акане и я мажа с крем на Нивея за подсичане.
Пъпчиците изчеват до 1 ден.
ако имаш съмнения че са от памперса смени го
сега ползвам Хъджис и Еvy baby -доволна съм

# 2
  • Мнения: 3 695
Да не би да е от новата серия на "Памперс", от която се оплакват доста майки?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259139.0

# 3
  • Мнения: 95
Честно казано не знаех,че има ароматизирани.Ние сме с 2-ka и не миришат на нищо,но имам и един пакет 3-ка и той е ароматизиран.Възможно ли е да е от самата материя?

# 4
  • Мнения: 745
възможно е.напоследък доста деца имат подсечени и зачервени дупета от памперс.ама както казваш сте на 2ка и те не са ароматизирани.защо не се обадиш на педиатъра?

# 5
  • Мнения: 208
Купи си бълг.цинкова паста от аптеката и го мажи 3 дневно.Върши чудеса.

# 6
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
напоследък наистина много бебчета реагират отрицателно на новите памперс, аз съм позлвала Canbebe и Evybaby и съм доволна и от 2-те а за дупето слагам Пенатен или Бейбидрийм Simple Smile

# 7
  • Мнения: 9 973
крем здраве на Арома,универтан,крем Бочко,или смени памперсите Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 243
И ние след като купихме 2 пакета големи от новите памперси, се появи обрив.Сега съм ги сменила с Хъджис и обрива намяла и със сигурност ще мине до няколко дни.
С големият ми син е отраснал само с Памперс и нкгога от както се родил не е бил подсичан или с обрив,даже и кремчето за подсичане от преди 7г. още ми седи.
МАЙЧЕТА КАЖЕТЕ КЪДЕ МОЖЕ ДА ДАМ ТЕЗИ ПАМПЕРСИ ЗА ПРОВЕРКА ЗАЩОТО МОЖЕ ДА СЪДЪРЖАТ НЕЩО КОЕТО КОЕТО НЕ Е ПОДХОДЯЩО ЗА БЕБЕТА.
Иначе така ще си пишем, че имаме проблем с Памперс и нищо...  Peace

# 9
  • Мнения: 232
Изразходвах половината пакет от новия вид Памперс. Но сега изведнъж се появиха пъпчици по дупето. Чудя се и аз от какво ли може да е.

# 10
  • Мнения: 274
И  нас   ни    изписаха от   родилно  с   пъпчици   по  -  дупето.. мазах   разни    неща, но  не минаваше. Спомних си,    че и    каката    имаше    навремето,    купих   разтвор  ПИОКТАНИН 1% и   минаха  веднага ,   оттогава    има  месец  вече  и   не   са   се    появявали.

Общи условия

Активация на акаунт