Частна занималня (І-ІV клас) Пловдив

  • 1 592
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 937
Моля, ако някой има лични впечатления от частните занимални в града на тепетата, да сподели условия и цени.

# 1
  • на майната си
  • Мнения: 424
Ще побутна темата, че септември наближава  Grinning. Мен лично ме интересуват в близост до Алекото.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 731
Към училищата които ще посещават няма ли занималня? И кой ще ги води от едното място на другото? Не е ли по-добре ако сте решили да е нещо частно, да е пенсионирана учителка или някоя заработваща допълнително и да е в ролята на детегледачка: да го взима от школото и занимания вкъщи? Аз поне над това разсъждавах ако нямаше занималня в училището. В чудо се бях видяла.
Не се надявайте на много идеи. Все пак е Пловдив, не София.

# 3
  • на майната си
  • Мнения: 424
При нас няма занималня, но имам и приятелки които минаха на частни защото не са доволни.
За частните - те си взимат децата от училищата.
И аз мислих за пенсионирана учителка, но няма да е по-евтино, а там поне ще е сред деца цял ден.
Още се чудя какво да правя.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 731
Пенсионираната учителка при всички положения излиза в пъти по-скъпо от занималнята. Дааа...идеята е да е сред деца. На нас все още не са ни казали колко ще ни струва занималнята, та ще поразпитам тези дни за частни, за всеки случай.

# 5
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
В кои училища са ви децата?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 731
Моето е в "Черноризец Храбър", Тракия. Вероятно ще се местим, но не на този етап. Така че първите няколко години, ако се сработи с преподавателите и децата ще го задържа тук. Госпожата ми се видя много приятен човек, директора също, но...изводите се правят на по-късен етап.

# 7
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Моето е в Малката Лиляна. Ще ходи в частната занималня на Сточна гара, но още не знам с подробности какви са условията.

# 8
  • на майната си
  • Мнения: 424
В Алекото

# 9
  • Мнения: 18
Здравейте,
Някой да има впечатления от частните занимални в района на Кършака, и по- специално около училище "Христо Ботев". Детето ми е 1 клас там и е към занималнята на училището, но нещо не съм доволна. На втория ден си го взех със скъсана раница и яке, а шапката в локвата на двора. Заварих го как се защитава от едно дете, а въпросната госпожа която отговаря за тях дори не беше разбрала какво е станало или става #Cussing out. Била има казала че няма 3 чифта очи да гледа и тримата (толкова бяха останали) и да си говори с госпожата на другата група от занималнята от училището. Ще видя днес как е, но ако ще е така не знам. Аз ли се впрягам много, но не ми се струва нормална една такава ситуация (само да уточня че моето дете не е агресивно,обикновено той е набития и прецакания, даже се учудвам че този път се защитаваше) Whistling

Общи условия

Активация на акаунт