Отново въпрос за солариум...

  • 17 186
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 258
Значи имам следното питане.Тъй като съм много бяла,а искам да съм черна/кой ли бял не го иска Laughing/,та въпросът ми е с колко минути да започна,мога ли всеки ден да ходя на солариум до постигане на желания ефект и горе-долу за колко време мислите,че бих могла да го постигна с ежедневно ходене на въпросния "плаж"?Предварително благодаря за отговорите Hug

# 1
  • Мнения: 812
всеки ден на солариум -НЕ!аз хода веднъж седмично за по 10 мин.Препоръчвам ти да си намериш ,качествено соларно студио,там ще те насочат кое е най-подходащо за теб!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 966
Зависи от мощността на солариума.
Ако е силен може да започнеш с 3 мин,после два три пъти по 5 и след това увеличаваш.
В соалриума ще ти изградят програмка,по която д асе движиш.

Най-често през ден се ходи,може и през два дни.

Аз винаги през такъв период съм ходила.Като добиеш някакъв тен,вече започваш да разреждаш и да ходиш за поддържаша процедура примерно веднъж седмично.

А дано си ме разбрала Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 186
Зависи какъв е солариума, при всеки е различно, защото са с различна мощност, най- добре питай  в студиото, където си решила да ходиш. В по- хубавите студиа имат книжки със схеми на посещение, според типа кожа.
Всеки ден е прекалено, според мен. По- добре през ден- два, и то само в началото, с постепенно увеличаване на минутите. Като достигнеш едно прилично ниво вече ходи по- рядко, само за поддръжка.
Ползвай и козметика за солариум- има различни видове, които хем предпазват, хем постигат ефекта, който търсиш. Има и такива с бронзант, с които се почернява по- бързо.
Всеки друг лосион, само не си взимай със загряващ ефект, че е някакъв ад просто Shocked

# 4
  • Мнения: 212
Всеки ден-НЕ!.Най-много поне през ден.И както са ти казали се запозва по 3-5 мин.По-нататък можеш и по 20 мин да се ,,пържиш''.Желания ефект се постига с редовни посещения на солариум.

# 5
  • Мнения: 2 663
Аз също съм много бяла и правя така:
-започвам първо с максимално 5 мин и ходя през ден,първия ден  седя около 3 мин, за това и казвам максимално 5, почивам 1 ден и отивам пак за 5 мин.Трети път пак 5 мин и след това вдигам на 10 и т.н. като гледам да не седя повече от 15, защото с моята бяла кожа не е никак препоръчително.Ползвам и козметика за солариум.
Изгаряла съм в солариум и много внимавам да не се случи пак, защото кожата помни.
Няма да казвам освен всичко и самия солариум колко е вреден!

# 6
  • Мнения: 5 478

Всеки друг лосион, само не си взимай със загряващ ефект, че е някакъв ад просто Shocked

Като стана дума за това да питам... Какви са тези неща със загряващ ефект? Аз последно на солариум ходих миналата пролет и си използвах едни мазила, които се продаваха там. Сега преди Нова година моя позната започна да ходи на едно друго място и ми спомена, че си взела някакъв лосион и като влязла в солариума започнало всичко да й пари  Shocked

# 7
  • Мнения: 278
там веднага ще ти обеснят и ще те насочат към правилния солариум!!! и ползваи мазила за лице и тяло-задължително

# 8
  • Мнения: 2 258

Всеки друг лосион, само не си взимай със загряващ ефект, че е някакъв ад просто Shocked

Като стана дума за това да питам... Какви са тези неща със загряващ ефект? Аз последно на солариум ходих миналата пролет и си използвах едни мазила, които се продаваха там. Сега преди Нова година моя позната започна да ходи на едно друго място и ми спомена, че си взела някакъв лосион и като влязла в солариума започнало всичко да й пари  Shocked
Аз преди две години пострадах от такова мазило.Направо ми се подпали кожата.Беше ми трето посещение в солариума и една мацка в BLICK ме увери колко ефикасен е този лосион и как бързо се почернява от него.С нетърпение влязох в солариума,намазах се и влезнах вътре.На втората минута започна да ми пари,на третата вече горях,а на четвъртата вече не се издържаше.Издържах геройски шест минути и като излезнах....ооооооо,чудо.Видях варен рак в огледалото с два бели кръга около очите.От притеснение бях почервеняла още повече.Щях да умра.Ето защо  и с какво се обяснява дългото ми НЕходене на солариум.Е това е страх,мили хора Laughing Mr. Green Blush

# 9
  • Мнения: 4 435
там веднага ще ти обеснят и ще те насочат към правилния солариум!!! и ползваи мазила за лице и тяло-задължително

Точно това е истината.Всеки солариум е различен и това какво аз или другите ще ти кажем не върши работа.Все пак аз ще споделя,че когато искам бърз тен,ходя 3-4 пъти през ден и когато съм доволна от тена си вече,ходя 2 пъти седмично или само 1 път за да го поддържам.

# 10
  • Мнения: 5 478
Дам, Цветенце, разбирам те...
Преди 2 години и аз се бях  наплашила. Припаднах просто... май ми беше паднало кръвното. Но грешката ми беше, че послушах момичето, което работеше там и стоях 15 мин. Това ме навежда на мисълта, че не всички, които работят в солариуми са достатъчно компетентни (говоря за Стара Загора) и честно казано предпочитам да се доверявам на това, което ми казва собствения ми организъм...
Пък, ако ще и бяла да си остана  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 7 186
Като стана дума за това да питам... Какви са тези неща със загряващ ефект?
Аз преди две години пострадах от такова мазило.....

И аз имам горчив опит Mr. Green
Миналото лято при едно посещение в солариума, любимото ми мазило беше свършило и бяха останали някакви други. Мадамата ми "препоръча" да си взема от загряващото, било "супер", не знам си какво, но явно забрави да ме предупреди какъв точно е ефекта. Аз останах с впечатление, че само затопля повече. Намазах се аз, влезнах уж за 10 мин., на 2- рата, 3- тата мин. започна да ми пари и сърби ужасно, все едно някой ме е бил с коприва Laughing и като погледнах, тялото ми станало на петна, като уртикарни обриви Shocked Помислих, че нещо съм алергична и набързо изкочих от солариума, хич не дочаках края, облякох се и излязох. Оплаках се и момичето ми каза, че такъв бил ефекта, да не съм се притеснявала, петната изчезвали до половин час. То хубаво, права беше, всичко изчезна за 15 мин., ама сливи ли имаше в устата да ми каже преди това #Cussing out Имали били клиентки, дето много го харесвали, купували си били големи туби... мерси съм аз, втори път такова не пипвам ooooh! Даже отидох направо вкъщи да се изкъпя, егати гадостта е това мазило.
ЦвЕТенЦе® , ти да не си маза и лицето с него? Shocked Поне за това ме предупредиха- че не се ползва за лице.

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 15:14 от Lady Marmalade

# 12
  • Мнения: 2 258
Никой нищо не ме беше предупредил.И лицето си нафляках екстра LaughingБях станала като петниста хиена  Blush

# 13
  • София
  • Мнения: 4 966
там веднага ще ти обеснят и ще те насочат към правилния солариум!!! и ползваи мазила за лице и тяло-задължително
ЗАщо е задължително?
Аз никога не съм ползвала... Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 3 622
Исайкова не се зачервяваш от солариума като ползваш крем за лице и тяло и предпазваш кожата си. Пробвала съм със и без и мисля че с крем тена става по хубав   Peace

Общи условия

Активация на акаунт