Диета

  • 1 346
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 497
Вижте какво намерих в един форум, но сега не мога да го намеря пак (от форумите на абв.бг)

"Миналото лято ми казаха една диета, към която бях доста скептична, но все пак реших да пробвам. Резултатът наистина беше поразяващ - нямах излишни килограми за сваляне, но от суета исках да стана много слаба и чрез нея успях. А най-важното е, че след това не се качват килата. Самата диета ти променя метаболизма. А ето я и диетата: яде се абсолютно всичко (без сладки неща, въпреки че аз всеки ден си похапвах шоколадчета и вафлички) в неограничени количества, но до 19 ч. След всяко ядене веднага се изпиват по 2 прясно изцедени грейпфрута (за предпочитане е да са с жълта вътрешност, но тъй като трудно се намират тук, може и червени). Вода, кафе, чайове, сокове и т.н. може да си пиете също без ограничения. И така в продължение на 2 седмици. След това 2 седмици се почива и ако искате още да сваляте, след 2-те седмици почивка можете пак да я направите. Освен че се отслабва, от грейпфрутите организмът се чувства много добре. Дори в много медицински книги съм чела, че горчивата съставка на грейпфрута действа много добре за топенето на мазнините, а и за някои здравословни проблеми (например при световъртеж, ниско кръвно и т.н.).
Но най-важното е да не пиете грейпфрутите на празен стомах - не че няма да има ефект, но не е хубаво за самия стомах. Е, пожелавам ви успех. Ако ви интересува още нещо по диетата, питайте и ще отговоря. Само пак да ви кажа, че наистина действа (препоръчвала съм я на много мои познати и при всички има ефект)."

# 1
  • София
  • Мнения: 15 198
Чувала съм, че грейпфрутите ги правят тези чудеса!!!! Но не съм пробвала още Embarassed

# 2
  • Мнения: 1 497
Не ми изглежда маниащина, така, че може да опитам.

# 3
  • Мнения: 920
И аз ще взема да пробвам....въпреки че никога не съм яла дори грейпфрут...но пред перспективата за някое килце надолу - ще се прежаля.

# 4
  • Мнения: 1 497
Ако го изстискаш на сок, е страхотен.

# 5
  • Мнения: 3 634
Или го разрежеш на две и поръсиш със захар (е то тогава и дума да не става за диета...) и след това го гребеш с лъжичка и го ядеш... Велико е Sign Exclamation

 Grinning

# 6
  • Мнения: 1 497
Ооохххх, мама фин, не знаех, че става и така! Как е времето по Финландско?

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Мама от Финландия
Или го разрежеш на две и поръсиш със захар (е то тогава и дума да не става за диета...) и след това го гребеш с лъжичка и го ядеш... Велико е Sign Exclamation

 Grinning


Винаги само така съм го консумирала...
На бебето му стискам сок от грейпфрут и той го изпива с дебело удоволствие!!!

# 8
  • Мнения: 3 634
Цитат на: Теодора
Ооохххх, мама фин, не знаех, че става и така! Как е времето по Финландско?


То това е повод вече за нова тема... хихи...

Времето по Финландско е мнооого гот... Дори май тук беше по- топло последните няколко дни от колкото в България. Всичко вече е зелено (раззелени се за 2 седмици) и е направо върховно. Мене обаче ме е яд, защото нямам ни един почивен ден, а работните ми часове са такива, че не мога да се порадвам на хубавото време  Close  Sad

Да стане август, че да изляза в отпуска...

Общи условия

Активация на акаунт