Какво правите с бурканчетата от пюретата?

  • 646
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 753
Нали съм луда на тема екология, а вече гледам, че се събират доста бурканчета, които ми съвестно просто така да изхвърля на боклука та да ви питам. Какво ги правите тези бурканчета, които не могат да се ползват повторно? Иначе другите ги ще ги давам на свеки, за да ни прави люти чушки  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 3 394
Съхранявам си сухи подправки в тях или ги изхвърлям.

# 2
  • Мнения: 5 713
Ползвам ги за подправки, 4е в къщи много подправки употребяваме или ги използвам за замразяване на домашно приготвените пюрета. Досега буркан4ета не съм хвърляла, но по принцип не съм кой знае какъв потребител на готовите пюрета. Да има към 30 буркан4ета в нас.

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 573
А тези на Ганчев стават ли за детската кухня? Да ги пазя ли за тази цел или няма смисъл?

# 4
  • Мнения: 1 753
Цитат на: Erica
А тези на Ганчев стават ли за детската кухня? Да ги пазя ли за тази цел или няма смисъл?


Абе не стават за нищо след употреба. Капачките им са направени за еднократно отваряне и край...  Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 2 178
Може да се ползват за сладко - горещото сладко се насипва в тях, без да се вари след това. Много хубаво дръпват капачките Grinning .

# 6
  • Мнения: 1 753
Цитат на: Sunny bunny
Може да се ползват за сладко - горещото сладко се насипва в тях, без да се вари след това. Много хубаво дръпват капачките Grinning .


Става ли? Ако е така си заслужава да се пазят, наистина   Thinking

# 7
  • Мнения: 2 755
Цитат на: Erica
А тези на Ганчев стават ли за детската кухня? Да ги пазя ли за тази цел или няма смисъл?

Ако са от старите, стават, но тези с новите капачки, не ги искат.

# 8
  • Мнения: X
Абе на Ганчев стават да се затвори нещо горещо в тях, наистина така се вакумира, след като обърнеш, че ги отварям по-трудно, отколкото тези, които съм купила. Аз затварям домашно пюре в тях.

Общи условия

Активация на акаунт