Отзиви за д-р Рогелова-хомеопат

  • 4 195
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Моля ако някой се е лекувал при д-р Рогелова-хомеопат ,да сподели опита си.
Предварително благодаря  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 311
Аз водя децата си в същия кабинет, но при д-р Младенова. Впечатлението ми е, че при д-р Рогелова винаги има хора - очевидно е търсена, а и часове се запазват предварително, защото няма свободни.
Дано поне малко ти бях полезна  Hug
Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 188
 Много съм доволна!При нея се лекуваме сина ми/4,6м/,аз,а от вчера и голямата ми дъщеря.За мен е важно,че е работила като детски лекар преди,защото при децата има особености,които се отчитат само от специалистите,работили с деца.Синът ми много боледуваше,почти всеки месец беше на антибиотик,а след грип миналата есен започна спастична кашлица,особено през нощта-кашлица до посиняване и повръщане.Изпратиха ни на алерголог-тя ни изписа куп лекарства за астматици,пихме ги без резултат 1 месец,изписа ни и помпичка за астматици,тогава отидохме при д-р Рогелова по препоръка на моя близка,която лекуваше децата си там.Тя ни даде капки,след 1 седмица детето вече не кашляше,тогава ни даде други капки, които трябваше да пие по-продължително време.От тогава/миналия януари/до сега,синът ми не е боледувал и не е пил антибиотици.Миналата седмица децата се разболяха-грипа,в понеделник бяхме при докторката и вече са добре.Освен това малкият беше много злояд,живееше само на кисело мляко,откакто започнахме хомеопатията вече яде всичко ,е почти,но по-важното е,че сутрин,обед,вечер сяда и без молби си изяжда всичко.За това съм страшно благодарна на д-р Рогелова.Освен това е много мил и внимателен човек и децата много я харесват.Има страшно много пациенти-и възрастни,идеца.Д-р Младенова е обучавана от нея доколкото знам.Дано да съм била полезна!

# 3
  • Мнения: 98
Благодаря ви много момичета  bouquet,исках да чуя и другата страна.Една мама ми писа на лични че никога не успявала да има личен контакт с д-р Рогелова и особено Събота Неделя или празници и аз затова се разколебах newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт