Дайте идея за целодневна лятна Забавачка

  • 1 007
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 276
Здравейте на всички,
тази година сме Предучилищна, тоест ще ни "изпишат" от градината рано-рано и в тази връзка съм решила да търся нещо като"Целодневна Лятна забавачка/занималня". Не че няма кой да гледа детенце, но резултатите от гледането на бабите цяло лято ги знаете всички #2gunfire #2gunfire. Затова от сега мисля за някаква алтернатива- може да са спортни занимания или езикова школа, но да е цял ден...като в детската от 8 до 17ч. Става въпрос за София- центъра или западните райони. Моля, споделете посещавали ли сте такава забавачка, доволни ли сте, какво предлагат и колко струва. Благодаря предварително  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 52
УЦ КОСМОС на Дондуков, от 8,30 - 18,00 ч до обяд език
след обяд различни занимания според програмата
1 път седмично ги водят на Витоша цял ден. Дъщеря ми вече 3 год
я пускам там много съм доволна.

# 2
  • Мнения: 216
Аз пускам сина ми на Оксиния лятото. /виж им сайта/ сравнително доволна съм - учат английски и играят и 1 ден са извън София. Иначе Марина спорт предлагат някакви интересни градски лагери, но не съм ги пробвала.

# 3
  • Мнения: 2 700
Освен "Космос", откъдето съм доволна, но си е цифромания за сезона (брой 4 месеца поне по 300 лв/мес.), друг вариант е Двореца на децата (на Стамболийски и Константин Величков). Там се плаща на седмица не помня по колко, но порядъкът е 7-8 лв/ден (гледане + някаква боклучава храна). Има разнообразни занимания според възрастта и интересите - конструиране, танци (народни, латина, балет), песни, някаква форма на английски (неангажиращо), Лего зала, рисуване и т.н. Ето ти сайта им.
В западната част подобна занималня се организира и в читалище "Г.С.Раковски", но нямам наблюдения.

# 4
  • Мнения: 2 700
Иначе Марина спорт предлагат някакви интересни градски лагери, но не съм ги пробвала.

Марина спорт е много добре, но за по-големи деца. Правят им преходи в планината, учат ги как да се ориентират, как да опъват палатка и да кладат огън, ходят на басейн и т.н. В лошо време ги водят на боулинг. Аз съм много доволна. Кофти, обаче е, че децата трябва да се оставят в 8,30 пред стадион "Васил Левски" и да се взимат или в 16,30 пак оттам или от офиса им в центъра - и на двете места проблемът с паркирането е повече от значителен.

Общи условия

Активация на акаунт