Хубав крем против изпръхване на бузите за дете?

  • 8 112
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 654
Моля ви за съвет.. Много са й изпръхнали бузите и се чудя вече с какво да я мажа.. Досега слагах на Бюбхен против вятър и на Мустела колд крема, но ми се струва ,че са й  слаби..Кожата й  на бузите стои  загрубяла и вечер се зачервява повече.
Мерси за съветите Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 847
Бях много доволна от колд крема на Клоран. Също така и от колд крема на Авене (Avene). Също така може да пробваш Нахткерцен балсам на д-р Тайс.

# 2
  • Мнения: 7 831
Нахткерцен балсам на д-р Тайс.
Той оправи бузките на Дани, но трябва често мазане и за седмица и нещо се оправиха. Сега мажа по-рядко, но не чакам да изпръхнат, а мажа даже и да са си меки.

# 3
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Колд кремчето на Клоран, балсама на д-р Тайс Peace

# 4
  • Мнения: 999
Може да пробваш и кремчето за лице на Себа Мед.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 437
Колд кремчето на Клоран, балсама на д-р Тайс Peace

'бсилютно  Peace

Мажа с Нахткерзен и след като попие с колд крема на Клоран.

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ние мажем с Мустела Стелатопия,но по принцип сме си с проблемна кожа. Peace

# 7
  • Мнения: 588
      Ние ползваме бебешкия крем на Нивеа с Пантенол.  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 261
Аз мажа Никола с Nivea baby soft вече втора зима и съм много доволна. Peace

# 9
  • Мнения: 4 668
Вземи си Нахткерцен - страхотен е ! Той се маже като измиеш личицето сутрин и вечер .
Преди излизане за мен най - добър е НИВЕА колд крем  Peace Най - мазен е и най - защитава .
Пробвала съм всички други , но за мен той е № 1 !

# 10
  • Мнения: 1 404
Нахткерцен балсам на д-р Тайс.

И Ния само с него се оправя,от бебе още.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 437
Само да допълня, че комбинацията овлажняващ крем (Нахткерцен) + студ е убийствено за кожата. Отгоре задължително се маже с мазен крем.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 638
И аз съм най-доволна от балсама на д-р Тайс, мажа и с Нивеа, дори опитвах и с моя крем за лице, пиши от какво ви мина като се оправи

# 13
Ние по принцип сме с проблемна кожа,но балсама на Д-р Тайс ни спаси.За него разбрах от форума и въобще не съжалявам,че го купих.

# 14
  • Мнения: 7 263
Аз ползвам балсама на д-Тайс и също така като са повече навън / на ски примерно/ мажа с крема на Бюбхен за лошо време и вятър. Веднъж да забравя и бузките особено на малкия са като рендосани  Sad

Общи условия

Активация на акаунт