kak da se spravim s kriti4eskata vazrast kogato sme samo na 23

  • 2 869
  • 18
  •   1
Отговори
Zdraveite momi4eta! neznam da li na nqkoi my se e sly4valo ne6to takova, no sled kato sprq da mi idva na 17 godini i zapo4nah da hodq po doktori mi kazaha 4e sam v ranna kriti4eska. Ve4e 2 godini sam jenena i iskam da razberq kak stoqt ne6tata s in vitro.

Blagodarq vi predvaritelno.

# 1
  • Мнения: 4 324
Първо - пиши на кирилица, че тази латиница малко хора я четат.

Как ти поставиха диагнозата "критическа" - какви изследвания си правила?

# 2
  • Мнения: 7 718
Мелка, пиши на кирилица и се ориентирай към клиника по стерилитет. Откъде си?

# 3
  • Мнения: 2 423
Мелка кажи какви изследвания си правила и къде, наистина е много странно newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 289
. Ve4e 2 godini sam jenena i iskam da razberq kak stoqt ne6tata s in vitro.

Съжалявам за проблема, който имаш, но как реши, че си за ин витро?  И как смяташ, че някой може да ти отговори на въпроса как стоят нещата с инвитро. При всеки различно. Аз мога да ти напиша как стоят нещата при мен, но това едва ли много ще ти помогне.  Годините две, пет десет не са абсолютно никакъв критерии за това, дали имаш проблеми със забременяването или не. Отиди в клиника по стерилитет.

# 5
  • Мнения: 7 718
Две години са основен критерий за невъзможност за забременяване. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 289
Две години са основен критерий за невъзможност за забременяване. Peace

Да, ако правиш някакви опити за това, а не само си "женена"  както е написала авторката.  Peace

# 7
  • Мнения: 7 718
На някои места на секса му казват женитба. Peace
А първите две години винаги са изпълнени с повече сексуални контакти.
Мими, като постоиш из форумите ще научиш много неща. Joy
Освен това, когато човек пише в такъв форум, явно вече е осъзнал, че има проблем.

П.П. Мелка, нищо лично, мила, шегувам се. Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 289
Мими, като постоиш из форумите ще научиш много неща. Joy

От все сърце желая да не остана точно в този форум и да остана невежа за много неща.
Желая Ви много късмет и на двете.  Peace

# 9
Лали благодаря ти за подкрепата.  През 2001 година дойдох в Америка. Бях на 16 и половина. пове4е от 6 месеца не ми дойде и ре6ението на доктора бе6е противоза4ата4ни да ми регулират цикъла.хап4етата не ми понесоха и ги спрях. пове4е не ми дойде.след 6 месеца пак на доктор, пак хап4ета, пак не ми идва6е пове4е от месец след спиране на хап4етата.. Така продължи докато един от докторите не взе слу4еят ми на сериозно.правиха ми тестове да проверят дали вси4ко ми е наред с матката и да видят дали не са ми запу6ени тръбите. след като вси4ко ми бе6е наред ми тестваха хормоните.малко преди да станат резултатите, моята застраховка се прекрати и не можех да продължа с изследванията. моята докторка ми се обади по телефона и ми съоб6ти 4е сам в ранна крити4еска и трябва непременно да запо4на отново да пия противоза4ата4ни. Тя ми каза 4е аз мога да имам деца с донорска яйцеклетка. от там знам 4е 6те ми е нужно ин витро да забременея.през миналата 2007 си бях в Бг и ре6их да се консултирам с гинеколог за процедурата и за пове4е информация. Д-р Пелев ми се изсмя пред о4ите и ми каза 4е това са пълни глупости. накараме да си направя нови изследвания, като знае6е 4е ж момента бях на хап4ета. след като видя резултатите ми каза 4е вси4ко е наред и трябва да спра противоза4ата4ните. това и на правих. Вси4ко бе6е добре за около 10 дена преди да по4нах да полу4авам топли и студени вълни. не можех да спя и през пове4ето време стоях в банята да се охлаждам и сгрявам по едно и са6то време. аз са6то сам се 4чувствала така преди когато не бях на хап4ета.

благодаря и моля пи6ете какво мислите 4е трябва 06те да направя

# 10
  • Мнения: 7 718
В момента в Бг ли си или в Америка?

# 11
  • Мнения: 7 718
Мими, като постоиш из форумите ще научиш много неща. Joy

От все сърце желая да не остана точно в този форум и да остана невежа за много неща.
Желая Ви много късмет и на двете.  Peace

Не бъди зла Twisted Evil. Никой не иска да е в  този  форум. И никой не знае какво го чака в този живот.
П.П.  Аз имам дете.

# 12
Незнам какво да те посъветвам  Confused
стискам ти силно палци

# 13
  • София
  • Мнения: 289
Мими, като постоиш из форумите ще научиш много неща. Joy

От все сърце желая да не остана точно в този форум и да остана невежа за много неща.
Желая Ви много късмет и на двете.  Peace

Не бъди зла Twisted Evil. Никой не иска да е в  този  форум. И никой не знае какво го чака в този живот.
П.П.  Аз имам дете.

Да, не знаем какво какво ни чака в този живот, но знаем през какво сме минали, за да стигнем до тук. Съжалявам, че си се задържала в този форум, но не смятам, че можеш да ме характеризираш като зла след като не ме познаваш.
Дано даде Господ на всяка от нас да прегърне така желаното бебе и дано един ден да няма никой, който да пише тук.  bouquet

Към Melka: Надявам се, всичко да бъде наред. Относно инвитрото: Правила съм две ИКСИ процедури, ако желаеш можеш да ми пишеш ще се радвам, ако мога да бъда полезна.

# 14
  • Мнения: 7 718
Понякога по една дума, казана в определен момент опознаваш човека срещу теб.
Така добре го опознаваш, както родната му майка не го познава. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт